Tušíte, že vaše vnitřní bloky ovlivňují také vaši peněženku, ale nemůžete tomu přijít na kloub? Líbilo by se vám, začít měnit své emoce tak, abyste měli více peněz?

  • dozvíte se, jak spolu souvisí Vaše penízeemoce
  • obrátite příčinudůsledek vaší finanční situace
  • podíváte se na  pět hlavních oblastí vašich peněz a jak váznou
  • ujasníte si, kde je vaše největší brzda
  • dostanete pracovní listy a první návody k odstranění nežádoucího nastavení a  vyladění se na finanční pohodu
Vaše data jsou u mě v bezpečí, nakládám s nimi podle podmínek zpracování osobních údajů s platné evropské legislativy.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

doporučení čtenářů

Ahoj Lindo, chtěla jsem ti poděkovat za Ebook zdarma, který jsem si na tvých stránkách nedávno stáhla. Pracuji s Bachovými esencemi, kde jsou emoce k jednotlivým situacím důležitou informací a klíček k hlubšímu porozumění sobě a svému životu. Při čtení ebooku jsem si uvědomila mnohá přesvědčení týkající se financí, které mne značně ovlivňovala bez mého vědomí. Největším přínosem pro mne byl však pracovní list v závěru ebooku. Po vypracování jsem byla zděšená, co vše v souvislosti s financemi pociťuji a čemu věřím. Navíc mi došlo, že se tento způsob práce dá použít i na jiné oblasti života. Dalas mi tedy do rukou pro mne nový způsob NÁHLEDU. Což je pro mne opravdu cenné. Děkuji Adéla
Adéla Vyvialová, Bachova květová terapiewww.adelavyvialova.cz
Jsem milovníkem koučování a nových přístupů k sobě samé. V oblasti financí jsem váhala, zda tyto myšlenky mohou fungovat a eBook jsem si jako ekonom proto stáhla s o to větším očekáváním a zvědavostí. Lindin eBook mě nězklamal. Přestože je jeho větší část o emočím nastavení k financím, Linda s osobním přístpem, přehledem a racionálně objasňuje nastavení mnohých z nás v oblasti financí. Vysvětluje chyby mnohých z nás v přístupu k penězům i praktické návody, jak se těchto chybných emočních nastavení zbavit. Skvělým krokem jsou konkrétní kroky k ověření vlastního nastavení a motivům, díky kterým jsem si uvědomila, co mé zrcadlo financí říká mě :) eBook bych doporučila nejen těm, kteří řeší neustálý finanční stres, ale i těm, kteří chtějí posouvat své finanční hranice výše a neví jak na to.
Zuzana Procházkováwww.zuzanaprochazkova.cz
Ahoj Lindo, ebook se mi moc líbil, člověk si pak po přečtení uvědomuje, jak se vlastně chová a zda si také nezpůsobuje zbytečné těžkosti ve smyslu bohatství, nebo i konkrétně ohledně financí. V ebooku je vystiženo pět náhledů zaměřených konkrétně na finance, jakým způsobem o nich většina lidí přemýšlí. Vede to pak k zamyšlení, v čem si lidé škodí sami a jak k penězům přistupovat z jiného pohledu.
Michaela Maťhová, pěstování, sběr a využití bylinek www.bylinkovyraj.net
„ Pokud chcete změnit stav vašich financí a užívat si hojnost v životě, stáhněte si Lindin eBook.) Obsahuje praktický návod, jak vnímat své emoce ve spojení s finančními toky. Inspirujte se eBookem a obraťte svoji pozornost k sobě. Pravdivě si zodpovězte odpovědi na otázky, jaký je váš vztah k penězům a jaké vnitřní programy vás ovlivňují. Protože jedině když víte, s čím zacházíte, můžete to změnit…)“
L'ubica Arady Mráčková, konzultantka Feng-shui a interiérová designerkawww.lubicaarady.cz