Znáte tyto a podobné situace?

 

Polijete se kafem, kabát si přivřete do dveří, ujede vám tramvaj před nosem a děti přijdou pozdě do školy. V práci  vás hned mezi dveřma sprdne šéf. A to je teprv ráno!

 

Tisíce myšlenek, stovky úkolů divoce víří ve vaší hlavě. Seznamy toho, na co jste zapomněl/a i toho, co musíte nutně zvládnout zítra, vám zase nedovolí usnout.

 

 

Stále nemáte hotovou prezentaci a termín je už zítra. Do toho se odpojí wifina a při nahazování vyhodíte pojistky v celém domě. Nemocné dítě není k utišení a vy jste na prášky. Jestli se něco nestane, tak vybouchnete. Kdo to odnese tentokrát?

Stres je realitou dnešní rychlé doby. Je také tichým zabijákem. Nejen zabijákem radosti, lehkosti, vztahů, dobrého pocitu, pohody ale nakonec i těla. Mnoho nemocí má i stresový podtext. Nekvalitní spánek nám zkracuje život, tvoří vrásky a podle někoho dokonce může i za tloustnutí.

Stres jako zloděj radosti nám rozbíjí vztahy, i ten k sobě, a v konečném důsledku blokuje hojnost a peníze. (Zní to možná divně, ale je to tak. Ve stresu nejsme schopni dělat dobrá rozhodnutí pro svou peněženku a účet.)

Chronický stres někdy přichází plíživě, to je proč si často ani nevšimneme, že s ním žijeme.

Dopřejte si úlevu od stresu pomocí těchto EFT "náplastí". 

Náplast je něco, co zná úplně každý z dětství jako rychlou pomoc na různá bebíčka. I jako dospělí je používáme na menší ranky a neduhy. Při větších problémech je potřeba odborného zásahu.

A tak je tomu i u těchto EFT "náplastí". Na menší neduhy vám skvěle poslouží. Na větší rány asi nezaberou, prostě nejsou dělány na opravdu vážné psychické stavy.

EFT "Náplasti" vám přinesou
rychlou a účinnou pomoc a úlevu.

(Nejsou teoretickým zasvěcením do tajů a hlubin EFT.)

CO OBSAHUJE VAŠE KRABIČKA PRVNÍ POMOCI?

 • "Náplast" první:
  Na den blbec nebo-li zvedač nálady

Den blbec má někdy každý. Tato náplast vám pomůže se hned cítit lépe a skutečně pustit a nechat za sebou špatné události nebo jejich sled. Třeba ještě dnes vyjde slunce. Nemusíte čekat na zítra.

 • "Náplast" druhá:
  Na stres a napětí nebo-li uvolňovač

Stres se na nás valí ze všech stran. Pociťujeme ho jako napětí psychické, většinou doprovázené napětí fyzickým. S touto náplastí uvolníte tělo i ducha. Budete se cítit lehčeji a v pohodě i po velmi náročném dni. Skoro tak dobré jako masáž.

 • "Náplast" třetí:
  Na spánek nebo-li ukolébavka

Na spánek nebo-li ukolébavka. Mohla by se taky jmenovat Spi jako mimino. Tato náplast pomáhá lépe usnout i lépe spát. Při pravidelném "užívání" zlepšuje i chronické problémy se spánkem. Moje zkušenost je, že EFT zlepší kvalitu spánku i těm, kteří žádný problém nemají. Už chytrá horákyně věděla, že dobrý spánek je nejsladší věc na světě.

A NAVÍC...

 • 1
  Úvod do metody EFT
  a zjednodušený návod k užití pro ty, co na nové metody nemají čas.
 • 2
  3 EFT "náplasti" v podobě videa,
  u kterého a podle nějž můžete ťukat.
 • 3
  Mp3 nahrávky
  Každou "náplast" ve formě mp3 nahrávky. Můžete ji mít třeba v mobilu a když už budete znát alespoň 3 body, můžete ťukat bez videa.

Náplasti jsou podbarveny zvukem Atlantiku, tento zvuk sám o sobě má zklidňující účinky.

Používám EFT náplasti na stres a ukolébavku. Mnohem lépe spím, takže den vypadá úplně jinak, juchůůů😀
Lenka Divišová

PROČ EFT A JAKÉ  JSOU JEJÍ VÝHODY?

Technika EFT je jednoduchá a skvělá na domácí samopoužití. K osvojení není třeba spousty času a hlavně nabízím zjednodušenou verzi pro ty, kteří se na učení nějakých nových metod nemají ani čas ani náladu.

Je to jednoduchá metoda jemného poťukávání bodů provázaných s psychikou. Proto se mu také lidově říká ťukání. Bude se vám skvěle hodit i běžném životě.

A cena?

Dívala jsem se na ceny náplastí třeba na póry na nos nebo různé termonáplasti na svaly. Ceny v solidním segmentu se pohybují mezi 50-100 korunami za kus za jednorázovou náplast.

EFT "náplasti" se neopotřebují, můžete je používat, jak často chcete. Dokonce u chronických obtíží (např. napětí v určitém místě těla, nekvalitní spánek) je to vhodné.

Ocenila jsem je tedy 140 kč za "náplast".

(Každá ve formě mp3 a videa.)

 Celkem 420 Kč.

Připravila pro vás s láskou

Linda Berger.

Linda je koučkou, propagátorkou metody EFT, milovnicí rituálů a vůbec všeho, co souvisí s hojností. Ukazuje lidem, jak odhodit své vnitřní bloky k penězům a jak se naladit na vlnu hojnosti. Linda věří, že zbavením se emocionální zátěže,  můžeme prožívat více hojnosti a radosti ze života.

Možná vás napadá...

Co když už EFT znám?

Jestli EFT znáte a pravidelně používáte. Umíte sami zrelaxovat tělo, mysl, zlepšit si náladu a navodit dobrý spánek, pak "náplasti" asi nepotřebujete. Jestli jste EFT kdysi dělali a chtěli byste se k tomu vrátit, pak vám "náplasti" dobře poslouží.

Jsou "náplasti" zázračné?

Jsou a nejsou. Mohou zlepšit problém do 10 min, ale na dlohotrvající problémy je třeba je používat pravidelně. EFT je metoda ke které existuje spousta klinických výzkumů, zejména v angličtině najdete hodně informací. "Náplast"i jsou určené na ty problémy, které zmiňuji a někdy jsou i velmi pozitivní vedlejší účinky. Nesnažte se jimi léčit závažné psychické stavy.

Všechny náplasti jsou určeny lidem bez dlouhodobé medikace na uvedené problémy. S léky na bolest se skvěle doplňují. Pokud chcete něco vysazovat, poraďte se se svým lékařem nebo terapeutem. Opravdu nezasahuji do práce jiným odborníkům a nepřebírám zodpovědnost za váš zdravotní stav.

Kolik času mi to zabere?

"Náplasti" jsou v délce od 6 do 9 minut. Pokus si s nimi ťukání osvojíte, můžete si ulevit již za minutu.

Nyní už víte vše :)
objednat "náplasti"

Potřebujete se na něco zeptat? Není vám něco jasné? Napište mi na info@lindaberger.cz, ráda vám pomohu.