Už máte vážně dost věčného stresu kolem peněz? 

Cítite se mizerně při pohledu na váš běžný či spořící účet? Vaše dluhy?

Je vám úzko při pomyšlení na svou finanční budoucnost?

Děláte maximum pro změnu, ale ta nepřichází?

Nebo už jste na zlepšení rezignoval/a?


Možná vás  napadlo, že stav vašeho konta není jen o tom, co děláte. Zatím, jak nadutá je vaše peněženka, se skrývá celá řada vnitřních bloků.

Líbilo by se vám, je jeden po druhém odstranit?


Proč vám mohu pomoci právě já?

Dobrý den,

jmenuji se Linda Berger a troufám si říci, že o peněžním nastavení toho vím hodně. Ve svém životě jsem, snad až na úplné extrémy, si prošla jejich širokou škálou. Na vlastní kůži jsem okusila totální dostatek i nedostatek a zadlužení. 

Jako spousta lidí jsem si myslela, že vše co prožívám, je prostě realita, která přichází mimo mou kontrolu. Později jsem však objevila spojení s vnitřním nastavením.

Jak jsem začala pracovat na svých blokádách, emocích a vnitřních zraněních, začal se můj (i finanční) život měnit k lepšímu.

Opravdový kvantový skok  mně osobně přinesl trénink na kouče "Tapping into Wealth" (volně přeloženo Ťukáním k bohatsví). Jsem prvním koučem v Česku s touto světovou licencí.

Nyní toto know-how přináším vám a to za české ceny.

V e-booku jsou zapracovány také postupy z jiných programů a výcviků, jakož i má osobní zkušenost. 

Představuji vám kompletního průvodce k odstranění vašich vnitřních bloků k tučnějšímu kontu a nadutější peněžence.

Kladivo na bloky k bohatství

+ dva bonusy

Bonus 1

Metody podpůrné práce s energií

pravděpodobně je již znáte, ale neděláte:)

7 jednoduchých metod práce s energií

 

Bonus 2

Setkání se svým budoucím já

meditace

stačí jen zavřít oči a poslouchat

Ptáte se, jestli je Kladivo pro vás?

Řešíte-li peníze jinak než s radostí, tak určitě ano. V e-booku najdete řešení zejména pokud:

 • neustále se zabýváte nedostatečným rozpočtem
 • chodíte do práce "jen pro peníze"
 • zažíváte extrémní cykly hojných a chudých let, přičemž ty chudé jdou "na dřeň"
 • kvůli svému životnímu stylu se zadlužujete
 • máte strach, že se vaše životní situace zhorší
 • nedaří se vám posunout na další úroveň

Už jste četl/a spousty knih o financích a mentálním nastavení a nic se nezměnilo?

V čem je tedy Kladivo jiné:

 • Není to jen kniha v elektronické podobě, ale ucelený program krok za krokem. Pouhým přečtením pravděpodobně ke změně nedospějete. Pokud se však pustíte do cvičení a odblokování, máte šanci odhodit své bloky jednou provždy.
 • Není jen o tzv. mentálním nastavení. To je sice také důležité, samo o sobě vám však nestačí. K opravdové změně se často musíte se zabývat i úrovní těla a emocí. A to je přeně, co v něm najdete.
 • Videa a audia v programu, jsou skutečně detailní, takže metodu odblokování, EFT, snadno zvládnete. Je to jako byste byl/a u mě na sezení, jen lepší v tom, že cvičení máte už navždy a můžete se k nim podle potřeby vracet.

Co Kladivo není:

 • "pilulka" k instatnímu zbohatnutí
 • návod, jak vydělávat peníze

 nahlédněte do obsahu eBooku

Podívejte se ještě jednou

co všechno získáte

S e-bookem se naučíte jednak  identifikovat a odstranit vaše vnitřní bloky k penězům a jednak si vytvářet  lepší budoucnost.

 • 56 stran kvalitního obsahu
  Na kterých jsou jak teoreticky, tak prakticky pojednány nejběžnější vnitřní bloky, které vám brání mít více peněz a lepší životní úroveň.
 • 3 audiocvičení
  Velmi silná a účinná cvičení, pomocí kterých odhalíte vaše bloky v jejich celé parádě. Vědomé či podvědomé, vaše vlastní nebo přejaté, prostě všechny.
 • 12 instruktážních videí
  Videa ve kterých vás doslova povedu za ruku k odblokování a pozitivnímu nastavení.
 • Bonus 1: Metody podpůrné práce s energií
  Určitě je znáte, ale možná nevyužíváte. Sedm velmi jednoduchých ale účinných metod, jak ještě zvýšite efekt vaší práce na sobě.
 • Bonus 2: Meditace "Spojení se svým budoucím já"
  Spojte se s nejlepší verzí sebe sama v blízké budoucnosti a nechte ji předat vám moudrost a vyzařování, které potřebujete teď.
 • Poprvé v českém jazyce
  Jako první a zatím jediný "Tapping into wealth" kouč v ČR, vám přináším skvělé know-how od mé učitelky Margaret M. Lynch, světoznámé učitelky bohatství, která vystupuje na pódiu např. se T. Harv Eckerem nebo Johnem Assarafem.

Za kolik toto všechno můžete získat?

490,- Kč

 Co jiného si za tuto částku například můžete pořídit:

skromnější večeři pro dva nebo

 4x kávu v řetězci Starbucks nebo

menší nákup potravin

Jistě se shodneme na tom, že ani popíjením ani konzumací čehokoliv se vaše problémy nezlepší:-)

 

Seminář by stál nejméně čtyřnásobek, k tomu připočítejte náklady na cestu.

Cvičení z ebooku můžete dělat ve svém vlastním čase a tempu, dle potřeby opakovat a vracet se k nim. 

Dále zvažte, že nákupem e-booku se zbavíte spousty palčivých finančních problému teď i v budoucnosti.  Navíc se vám po mnoha stránkách opravdu uleví. Jakou cenu to pro vás má?

Co o Kladivu říkají jiní lidé?

Moc děkuji za báječný návod, jak změnit nastavení své mysli. Tento e-book mi otevřel oči. Už vím, proč jsem měla finanční problémy, a co mi bránilo v tom, abych se měla lépe. Konečně vím, jak se zbavit svých bloků, o kterých jsem dosud ani nevěděla, že je mám. Skvělá byla audiocvičení, po kterých jsem cítila, jak mé bloky a špatné myšlenky mizí. Jsem nadšená.
Marie Vavrochováwww.marie-vavrochova.cz
Ebook KLADIVO NA BLOKY K BOHATSTVÍ byl pro mě překvapením. Prošla sem již jedním programem zabývající se bloky na peníze, dost podrobným a dlouhým, tak jsem si říkala, že už mám jasno a odblokováno. Opak byl pravdou. Linda byla pro mě skvělým a citlivým průvodcem mými emocemi, které se vynořovali z minulosti ve vztahu k financím. Došla jsem mnohým uvědomnění, které stále ještě dobíhají. Jistě se k ebooku budu vracet. Díky Lindě se mi poskládali úplně jinak vnitřní nastavení, které mám vůči penězům. Všem tento ebook doporučuji! Řekla bych, že byl měl být povinnou četbou pro každého.
Martina Stecherová hlasový poradce www.hlas.martinastecherova.com
Přečetla jsem eBook: Kladivo na bloky k bohatství a jsem nadšená. Videa, která vedou čtenáře prakticky, jsou hezky zpracovaná a velice příjemná. Finanční otázky jsou citlivé a individuální. Zasahují každého. Množství peněz ovlivňuje více či méně každou oblast života. Proto mohu doporučit tuto knihu všem, kteří chtějí žít v pohodě. Osobně jsem velice ráda, že jsem se k eBooku dostala a mám ho napořád. Vracím se k němu a vždy je to moje hezká intimní chvilka. Každý, kdo si eBook koupí, prostě neprohloupí.
Mgr. Zuzana Ledvinová Richterová
Úžasný ebook plný rad, informací, ale hlavně úkolů, které vás povedou ke změnám. Strach ve formě slona, je zde naporcován na malé kousky, které zvládne každý. Nemusí se to týkat jen finanční oblasti. Vyrušení starých bloků, Vám nesmírně otevře oči i cestu ke štěstí. Všichni se emocí bojí a schovávají je, aniž by tušili, jakou past si tím chystají, Přitom je to něco tak přirozeného, jako jídlo, když máte hlad. Mám spousty klientů, kteří si díky svému uchovávání vzteku a strachu vypěstovali i rakovinu. Metodu EFT jsem zatím nepoužívala, ale po přečtení ebooku se těším na nové zkušenosti. Ebook je pro všechny, kteří chtějí žít šťastně a svobodně. Neváhejte, stojí to za to!
Dáda Frenclováučí lidi, jak mít dostatek peněz, www.dadafrenclova.cz

Ještě váháte?

Je možné, že toto váhání vás už  v životě stálo hodně peněz? Využijte příležitost, která se vám nabízí a zatočte se svými bloky jednou pro vždy

Na vaší straně není žádné riziko!

Abyste se nemusel/a bát do sebe investovat, nabízím 30 denní garanci vrácení peněz. Opravdu nemám zájem mít nespokojené zázníky.  Pokud program pro vás není to pravé, stačí napsat email a peníze vám vrátím. Je to tak jednoduché!

 

Kladivo na bloky k bohatství

za 490,- Kč

Ebook bude za tuto cenu dostupný nejdéle jeden rok po jeho zavedení, pak cena půjde nahoru.

E-book je ve formátu pdf. Na jeho přečtení tedy nepotřebujete čtečku nebo jiné vybavení. Lze lehce přečíst na počítači.