Ano, objednávám si e-book!

Bonus 1

Metody podpůrné práce s energií

7 jednoduchých metod práce s energií, které zvládne každý.


Bonus 2

Setkání se svým budoucím já

MEDITACE. Nejoblíbenější z bonusů. Zavřete oči, poslouchejte a nechte se vést. 


Bonus 3

Doživotní aktualizace

Budu-li ebook aktualizovat nebo doplňovat, získáte k němu nový link. Stačí zůstat v mé databázi.

  • Ano, chci
    jednoduchým způsobem identifikovat a odstranit všechny bloky k bohatství a penězům, které mám. To jest minulé, budoucí, vlastní i převzaté. Pryč s nimi!
  • Ano, určitě chci
    nemít stresy spojené s penězi
  • Ano, chci
    vytvořit pozitivní spojení kolem peněz a naprogramovat se na lepší budoucnost

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Usoudíte-li, že e-book a cvičení v něm obsažená nejsou pro vás, máte 30 dní na vrácení peněz.

Osobně vím, že tento eBook pro vás může být nástrojem k lepší budoucnosti, finančně i jinak

Názory na eBook:

Ebook KLADIVO NA BLOKY K BOHATSTVÍ byl pro mě překvapením. Prošla sem již jedním programem zabývající se bloky na peníze, dost podrobným a dlouhým, tak jsem si říkala, že už mám jasno a odblokováno. Opak byl pravdou. Linda byla pro mě skvělým a citlivým průvodcem mými emocemi, které se vynořovali z minulosti ve vztahu k financím. Došla jsem mnohým uvědomnění, které stále ještě dobíhají. Jistě se k ebooku budu vracet. Díky Lindě se mi poskládali úplně jinak vnitřní nastavení, které mám vůči penězům. Všem tento ebook doporučuji! Řekla bych, že byl měl být povinnou četbou pro každého.

Martina Stecherovahlasový poradce www.hlas.martinastecherova.com

Moc děkuji za báječný návod, jak změnit nastavení své mysli. Tento e-book mi otevřel oči. Už vím, proč jsem měla finanční problémy, a co mi bránilo v tom, abych se měla lépe. Konečně vím, jak se zbavit svých bloků, o kterých jsem dosud ani nevěděla, že je mám. Skvělá byla audiocvičení, po kterých jsem cítila, jak mé bloky a špatné myšlenky mizí. Jsem nadšená.

Marie Vavrochová

Přečetla jsem eBook: Kladivo na bloky k bohatství a jsem nadšená. Videa, která vedou čtenáře prakticky, jsou hezky zpracovaná a velice příjemná. Finanční otázky jsou citlivé a individuální. Zasahují každého. Množství peněz ovlivňuje více či méně každou oblast života. Proto mohu doporučit tuto knihu všem, kteří chtějí žít v pohodě. Osobně jsem velice ráda, že jsem se k eBooku dostala a mám ho napořád. Vracím se k němu a vždy je to moje hezká intimní chvilka. Každý, kdo si eBook koupí, prostě neprohloupí.

Mgr. Zuzana Ledvinová Richterová

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na info@lindaberger.cz.

Ráda vám poradím a pomohu.

Obchodní podmínky/ Ochrana osobních údajů