Ano, objednávám si Rituály nových začátků!

5 rituálů v rámci členské sekce

  • Ano, chci
    si splnit své sny a přání
  • Ano, chci
    se spojit se svou vnitřní silou a jít do toho naplno
  • Protože jste se rozhodli zakoupit můj produkt, ráda bych vás informovala, jaké údaje eviduji a jak dlouho: Eviduji kontaktní údaje, které osobně zadáte do objednávkového formuláře.Jméno, příjmení, adresa, e-mail,(případně telefonní číslo), účetní a platební údaje (IČO, DIČ, číslo platební karty, číslo účtu).Údaje jsou nezbytné pro vaši identifikaci jako kupujícího, realizaci obchodu včetně nezbytných účetních operací, vystavení daňových dokladů a identifikaci vašich bezhotovostních plateb. Vaše údaje, jakožto zákazníků, budu zpracovávat po dobu vyřízení objednávky, a dle zákona dalších  deset let ode dne jejího skončení.
  • Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Usoudíte-li, že Rituály  nejsou pro vás, máte 14 dní na vrácení peněz bez řečí a průtahů.

Zkušenosti s rituály:

Rituály na nové začátky byl skvělý způsob jak vkročit do nového s "čistým stolem" a začít ho vědomě zaplňovat tím, čím chceme my. Zapojili jsme i naše syny, kteří jsou už na podobné naše akce zvyklí a moc se jim to líbilo. Psaní toho co nechceme, pálení na poli, společné vybarvování...jako bonus k vědomému tvoření byly ještě krásné společné chvíle s našimi dětmi. A další super bonus celé této akce je pěkný příklad aktivní tvorby pro děti do jejich dalšího života.

Kateřina Venzarováwww.venzarovi.cz

Rituály nových začátků nejsou o nějakých pochybných kouzlech, jak by se mohlo zdát. Jejich prostřednictvím si jakoby mimochodem uvědomíte, co doopravdy chcete a co doopravdy očekáváte. Pod Lindiným laskavým vedením to dokážete sladit tak, že příliv hojnosti pocítíte na vlastní kůži.

Petra Vymětalováwww.brouzdaliště.cz

Rituály jsou očistou pro hlavu. Linda má všechno perfektně zpracované, takže naprosto přesně víte, co, kdy a jak provést. Naladíte se na tu správnou vlnu, abyste se oprostili od starých postojů a udělali tak místo novým příležitostem a splnění svých snů. I takové rituály existují a díky Lindě si je může vyzkoušet každý. Já jsem si to velice užila, už jenom proto, že jsem při provádění rituálů získala chvíli sama pro sebe. Jednotlivé rituály Vás postupně provedou všemi potřebnými kroky, abyste na konci vyšli jako nový člověk – s chutí a energií jít za svým snem. Říkám tomu sanatorium pro hlavu a vnitřní nastavení na vlnu svých snů.

Tereza Pyrchalováwww.terezaparchalova.cz

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na info@lindaberger.cz.

Ráda vám poradím a pomohu.

Obchodní podmínky/ Ochrana osobních údajů