Toužíš po tom začít tvořit svůj příběh hojnosti jinak, ale ať zkoušíš cokoliv, nejde to?

Přistihuješ se, že se ti stávají stejné nebo podobné situace jako bys bloudila v kruhu?

Nemůžeš se dostat za hranici nedostatku a stresu s penězi, i když to tolik chceš?

Přemýšlela jsi někdy, proč ti to nejde?...

Náš mozek funguje jako obrovský archiv, obrovská knihovna. Zaznamenává v detailu příběhy od našeho narození naší cestou životem.

  • Jsou tam příběhy z dětství, o našem původu, o tom kolik si zasloužíme, jak to máme s láskou, prací, zdravím i penězi.
  • Příběhy smutné i zábavné, nudné i výjimečné.
  • Příběhy dostatku i příběhy nedostatku.

Někdy to vydadá, jako bychom žili jeden příběh stále dokola.

Proč prostě nesáhnem po jiné knize?

Je to proto, že za některými příběhy je tolik emocí a bolesti, které volají po tvé pozornosti, po pochopení a uzdravení.

Je tam spousta chycené energie, kterou když pustíš, můžeš začít psát úplně jiný příběh. Svůj příběh.

V tomto programu ti ukážu, jak na to.

Transformační program v pěti krocích

Přepiš svůj finanční příběh
a otevři dveře hojnosti

Tyto kroky jsou jednoduché, ale velmi účinné a hluboké. Práce s testovací skupinou mi sílu a účinnost programu potvrdila.

Pomocí programu najdeš příběhy, které tě na tvé cestě životem nepodporují.

Pomocí dvou jednoduchých, silných metod z nich uvolníš bolest, zranění a jiné emoce. A začneš si vědomě psát příběh lehkosti, hojnosti a dovolení si.

Jaká je časová investice?

Každý má své tempo, ale k projití programu sama (první 4 kroky) ti bude stačit jeden večer maximálně dva. Dále počítej cirka jedno odpolední nebo večerní setkání na práci ve dvojici.

0
kroků
0
soukromé večery
0
večer ve dvojici

Chceš program projít sama?

Sama budeš pracovat až do čtvrtého kroku, už to je samo o sobě velmi účinné. Partnerku budeš tedy potřebovat až v závěrečném kroku. Druhý člověk ti hodně věcí odzrcadlí a obě tak lépe proniknete k podstatě. K účelu nalezení partnerky jsem založila parťáckou skupinu na facebooku. Můžeš pracovat i s kamarádkou (nebo kamarádkami), ale je třeba si zakoupit multilicenci.

Pro ty, kdo se zatím neodváží pustit do práce s druhým člověkem, je tu bonus. Pomocí tohoto bonusového příběhu si v reálu můžeš odzkoušet zrcadlení zatím i bez druhé osoby.

Jako bonus ti dám skutečný finanční příběh jedné ženy. Uvidíš na něm jednak, jak takový příběh může vypadat a hlavně si na něm vyzkoušíš 5. krok programu, i když jsi zatím nenašla odvahu pracovat ve dvojici.

A cena?

Tento program je skutečně transformační. Psali jste mi, že potřebujete program na hojnost, že ho chcete, ale nemůžete si ho dovolit. Chápu, sama jsem před lety byla ve špatné finanční situaci. Proto jsem přemýšlela, jak přinést něco, co má hodnotu, účinkuje to a není to tak drahé a časově náročné. 

Poslechni si, co jsem pro tebe připravila. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Programu si cením minimálně na 1200 Kč. Při jeho tvorbě jsem chtěla, aby byl dostupný všem, kdo o něj mají zájem.

Vím, že i tato částka může být hodně. Proto jsem se rozhodla dát tento program za takovou cenu, aby ses mohla vydat na cestu hojnosti hned.

normálně za 1 180 Kč

790 Kč

O tomto programu řekli

Ten program je úžasný a dává podnět k sebepoznání a vrácení té největší energie, jakou naše bytost vlastní. Tady si uvědomujeme náš vnitřní poklad, který chceme předat dalším a získat za to uznání, respekt a hojnost. Aspoň tak to cítím já.
Bohuslav Kubeš
Ahoj Lindo, mám po první části programu a velmi za něj děkuji! Je úžasné, jak se teď cítím uvnitř uvolněná a lehčí, mám více energie. A jako bonus jsem zachránila peníze dceři.
Iva Hájková
Lindo, program je naprosto úžasný. Našla jsem zde několik skvělých technik, které mi pomohly jednak najít, kde je „zakopaný pes“, ale také i několik způsobů, jak to změnit. I když jsem něco znala už dřívějška, byla jsem překvapená, jak je tento koktejl mocný. Věřte, že pokud vydržíte, změna finanční situace vás nemine. Pokud využijete tento program na maximum, můžete čekat přímo zázrak – nejen v oblasti peněz, ale i jinde (vztahy s rodiči, partnery…). Držím vám palce.
Ludmila Spáčilová
Je vidieť, že Linda svoju prácu miluje tak, ako aj ľudí, ktorým tento ľahký postup zmeny chce sprostredkovať. Úplne jednoduché, zrozumiteľné videá vás prevedú procesom. Najviac ma oslovila práca vo dvojici. Je to naozaj zaujímavé stretnúť človeka, ktorý má rovnaký cieľ - zlepšiť svoju finančnú situáciu nie iba prácou, ale vnútorným nastavením. A o to tu ide. Aj ja som si našla,, parťačku" v skupine, vôbec sme sa nepoznali. Už len tým, že sme sa dohadovali na termíne spoločnej práce cez messenger, a stále to odkladali na neskôr, už tým som veľa pochopila o sebe a o svojich problémoch s peniazmi. To je naozaj krásne zrkadlenie, je to liečivé. Vždy som to o sebe vedela, že všetko robím ťažko a na poslednú chvíľu. Len som sa to snažila nevidieť, zamaskovať, skryť sa za nedostatok času, nechať to na potom. Myslela som si, že je to normálne. Tým vnútorným nastavením, asi aj peniaze ku mne prichádzali ťažko, a na poslednú chvíľu. No až v Lindinom mini kurze som sa na to pozrela z inej strany, cez zrkadlenie mojej, parťačky". Teraz už viem, že to tak nemusí stále končiť. Vďaka Linde viem, že sa to dá celkom ľahko pustiť a prepísať svoj životný príbeh, a nielen finančný.
Radoslava Babičová

Kdo je autorka programu

Linda Berger je koučkou, propagátorkou metody EFT, milovnicí rituálů a vůbec všeho, co souvisí s hojností. Ukazuje lidem, jak odhodit své vnitřní bloky k penězům a jak se naladit na vlnu hojnosti. Linda věří, že hojnost je projevem dobra v životě. Její závazek je šířit více hojnosti, lehkosti a dovolení si, aby se nám společně žilo lépe.

Začni i ty psát svůj příběh hojnosti.