• KDY?
    2. června 2019 od 14 hodin ( do cca 18 hodin)
  • KDE?
    V blízkosti metra Florenc, v Pracovně ženy sro, Karlínské náměstí 6, Praha 8.
  • PRO KOHO?
    Pro ženy. Tento seminář je pro tebe, pokud toužíš po tom začít tvořit svůj příběh hojnosti jinak, ale zatím se ti to nedaří.... Přistihuješ se, že se ti stávají stejné nebo podobné situace a jsi tak trochu v bloudném kruhu? Nemůžeš se dostat za hranici nedostatku a stresu s penězi, i když to tolik chceš? Pak jsi tady správně.

Když pustíš energii, která je za tvým finančním příběhem, můžeš začít psát úplně jiný příběh. Svůj příběh hojnosti.

Na tomto semináři ti ukážu, jak na to.

Navíc práce v kruhu nabízí výhody a velkou léčivou sílu.

Popis

V rámci toho to půldenního semináře pustíme spoustu bolestivých emocí, které jsou spojeny s tvým finančním příběhem. Možná pochází z tvé rodiny, tvého dětství nebo tvého dospělého života. Jestli tyto události a pocity stále ovlivňují tvé finance je na čase je přepsat.

Semináš funguje na principu \"vylévání šálku\". Nejprve pomocí několika různých metod pustíme a poléčíme pocity, které jsou na pozadí tvého současného příběhu. V rámci kolektivu se síla násobí. Může to být nepohodlné, ale nakonec je to vždy velmi osvobozující.

Nakonec se budeme věnovat i vlastnímu přepisu a tvé nové vizi. To  jde snadné v bodě, kdy je tvůj \"šálek prázdný\".

Na závěr semináře provedeme silný rituál hojnosti.

Z podnětů na semináři budeš ještě dlouho čerpat.


Odpovědi na otázky

Už mám on-line verzi programu Přepiš svůj finanční příběh. Není to pro mě zbytečné?

Odpověď znáš opravdu jen ty. Na živém semináři bude oproti on-line programu silná energie ženského kruhu a také pár elementů navíc. Ale ano, v mnohém se to překrývá. Vhodné to bude zejména, pokud ses sama někde na něčem zasekla, stále nenašla parťačku atd.

Co si mám vzít s sebou?

Nejdůležitější je pohodlné oblečení, ve kterém si můžeš sednout na zem nebo lehnout. Dále vlastní pití, hydratace je důležitá při zpracovávání emocí. Zápisník nebo papíry a tužka/pero/ propiska.

Pojďme tvůj příběh přepsat společně.

Rezervace místa

Linda Berger je koučkou, propagátorkou metody EFT, milovnicí rituálů a vůbec všeho, co souvisí s hojností. Ukazuje lidem, jak odhodit své vnitřní bloky k penězům a jak se naladit na vlnu hojnosti. Linda věří, že hojnost je projevem dobra v životě. Její závazek je šířit více hojnosti, lehkosti a dovolení si, aby se nám společně žilo lépe.

Začni i ty psát svůj příběh hojnosti.