Bojujete neustále s nedostatkem peněz? 

 

Nechcete už žít od výplaty k výplatě?

 

Toužíte si ve svém životě užívat více hojnosti i peněz?

Pokud ano, pak je právě pro vás ON-LINE KURZ

V HOJNOSTI

 Odhoď své bloky a nech bohatství proudit

Díky kurzu zjistíte, co vám brání mít dostatek peněz a nastavíte svou mysl tak,

aby k vám proudilo bohatství a hojnost.

 začínáme 17. 10. 2018

Co díky kurzu získáte:

 • Naladíte na hojnost svou mysl, emoce i tělo.
 • Zbavíte se negativních podvědomých programů, které vám brání mít dostatek peněz
 • Získáte větší nezávislost a svobodu .
 • Začnete si svůj život více užívat.

HLAVNÍ PILÍŘE ON-LINE KURZU

POZITIVNÍ PROGRAMOVÁNÍ

Naučíte se zacházet se svým kritickým hlasem, VYTVOŘÍTE a POSÍLÍTE nové spoje v mozku a pomocí MEDITACE se naladíte na hojnost.

ODBLOKOVÁNÍ

Odhodíte nejběžnější a nejzákeřnější bloky k PENĚZŮM a PROSPERITĚ, které vychází z rodiny, minulých zážitků nebo zažitých přesvědčení.

PODPORA

V rámci kurzu budete mít přístup do uzavřené facebookové SKUPINY. Obrátit se můžete i přímo na mě, když mi napíšete e-mail. Ať už budou vaše nejasnosti a pochyby jakékoliv, NEBUDETE na ně SAMI.

KDO JE ZA TÍMTO PROGRAMEM?

Dobrý den,

jmenuji se Linda Berger. Jsem žena, matka, manželka, mezinárodně certifikovaná koučka hojnosti, propagátorka metody EFT, milovnice hojnosti a všeho, co s ní souvisí.

V oblasti hojnosti a finančního nastavení mám nejen profesní tréning, ale hlavně bohatou školu života. Prošla jsem si různými modely od "peníze nejsou důležité", přes dluhy a krach firmy až k současnému stavu  hojnosti, finační i té životní.

Hojnost je pro mě jedním ze způsobů vyjádření dobra a lásky v našich životech. Moc bych si přála, aby jí prožívalo co nejvíce lidí.

Sama na sobě vášnivě zkouším spousty dalších metod seberozvoje a přeprogramování mysli. A stále více se na hojnost vylaďuji. Cesta k hojnosti je cestou do svého nitra. Jsem fascinována tím, jak odhození bloků k penězům a bohatství je provázáno s jinými oblastmi života. Jak se léčení bloků dotýká i jiných zranění.

OBSAH KURZU JE ROZLOŽEN 6 NA TÝDNŮ

PŘÍPRAVA

LADÍM SE NA VLNU HOJNOSTI

ROZKRÝVÁM PROBLÉM

JDU DO HLOUBKY

OBROUŠENÍ DIAMANTU

JEDU NA VLNĚ HOJNOSTI

Jak může práce s kurzem vypadat?

Přestože (nebo i právě protože) jsem v dětství netrpěla nedostatkem a měla jsem vše, co jsem potřebovala, mám ve svém podvědomí spoustu bloků k přijímání peněz. Mé finanční podvědomí se vlivem několika situacím v minulosti i kvůli opakujícím se názorům na peníze v rodině naprogramovalo na model, který mi teď dělá v životě neplechu. Mám problém dovolit sama sobě mít se finančně dobře i problém říct si bez výčitek o férové peníze. Na své finanční bloky jsem přišla díky otázkám od Lindy, které mě zavedly do mé minulosti a do mého podvědomí. Všechny vzpomínky a myšlenky, které mi teď chodí, každý den odblokovávám. A neuvěřitelně mě to baví, protože teď ve fázi, kdy už techniku odblokování celkem ovládám, to mohu udělat kdykoliv během dne, když mi přijde nějaká myšlenka nebo vzpomínka (a bonus je, že tuto techniku můžu použít i na jiné problémy ne jen ty finanční). Od Lindy už jsem absolvovala Kladivo na bloky, ale program V hojnosti se mi líbí ještě víc, protože je mnohem intenzivnější. U kladiva jsem poznala, že nestačí si ho projít jednou. Tento kurz je o každodenní práci (No jo, bez práce nejsou koláče:) Znáte?), ale moc mě tahle práce na sobě baví. Výsledky vidím už po pár dnech a byla jsem dost překvapená, jaký fyzický proces se děl v těle, když jsem otvírala obloky. Ale jsem za to moc ráda, protože vidím, že se fakt něco mění. Kromě samotného odblokování jsem moc ráda také za meditace na ladění se na hojnost. A čeho si moc vážím, je podpora ke kurzu. Díky podpoře od Lindy jsem se posunula ještě dál a přišla na další uvědomění a navíc mám i motivaci a pocit, že v tom nejsem sama:) Moc za to děkuji. No a jestli s vámi má slova trochu rezonují, cítíte, že byste se chtěli mít finančně dobře a vyrovnaně, tak se pojďte taky odblokovávat a ladit na hojnost, stojí to za to:)
Pavlína Hanáčkováwww.pavlinahanackova.cz

CO VŠECHNO ZÍSKÁTE

 • 2 MEDITACE HOJNOSTI
  Hojnost a prosperita nejsou jen slova, jsou to pocity a energie, které je třeba zažít. Nejprve v meditaci, později v životě.
 • NÁVOD K METODĚ EFT
  Tato skvělá a jednoduchá metoda se vám bude hodit i po skončení kurzu a v jiných oblastech života.
 • 9 VIDEÍ K ODBLOKOVÁNÍ
  Krok za krokem, slovo do slova, spolu odblokujeme 9 NEJ bloků vašich peněz.
 • UKÁZKY Z PRAXE
  Tyto nahrávky vám přesně ukážou, jak pracovat na hlubší úrovni.
 • VEDENÍ
  V rámci skupiny nebo individálně prostřednictvím e-mailu odpovím na vaše dotazy, odstraním pochybnosti a vysvětlím případné nejasnosti.
 • SPOUSTY TIPŮ, JAK PRACOVAT S ENERGIÍ
  Jednoduché, avšak účinné tipy, jak nastartovat svoji energii prosperity.
 • 4 TECHNIKY POZITIVNÍHO PROGRAMOVÁNÍ
  Účinné techniky, jak přepsat své nastavení nedostatku.
 • NÁVODY K SAMOSTATNÉ PRÁCI
  Naučíte se, jak najít a odhodit VAŠE OSOBNÍ bloky a jak dále pracovat i po skončení kurzu.

NAVÍC SKVĚLÉ BONUSY

Růžena Nekudová

tvůrkyně meditací
Jak smýšlíme o penězích

Terezka Rothová

emoční koučka
Moj vztah s peniazmi

Lenka Spurná

trénuje mysl k úspěchu
Jak sladit svou energii s přáním hojnosti

Jaroslava Šrámková

spisovatelka
Deník vděčnosti

V HOJNOSTI

 Odhoď své bloky a nech bohatství proudit

6týdenní on-line kurz  za

 za 3 333 Kč

nyní 2 833 Kč

Dárek pro vás- sleva 500 Kč

 

Lze odhodit své bloky a naladit se na vlnu hojnosti?

 

Jaroslava Šrámková

spisovatelka
Vyrostla jsem v tom, že peníze se těžko vydělávají a v dospělosti to pro mne opravdu bylo velice těžké. Po práci s bloky to mám dnes úplně jinak a hojnost do mého života nyní proudí opravdu s lehkostí.

Lenka Pukančíková

listonoška na volné noze
Peníze se mi vždy okamžitě rozkutálely. Po absolvování kurzu mi bezhlavé utrácení najednou bylo cizí. Díky tomu jsem už za tu dobu našetřila pěknou částku.

Tereza Pyrchalová

Feng Shui konzultantka a lektorka
Bývala jsem finančně zajištěná, pak přišel zvrat a vše bylo pryč. Něco se změnilo a já se z toho nemohla dostat. Pustila jsem se do bloků s EFT a nastal pohyb. Nejdřív jsem splatila kreditku 🙂

Iva Jančíková

podporovatelka regionálních farmářů, ekonomka a autorka
Bála jsem zvýšit ceny, což bylo dlouhodobě neudržitelné. Nyní když jsem dala vyšší ceny, tak se mi určitým způsobem naopak ulevilo, že moje práce bude ohodnocena.

Terezka Rothová

emoční koučka
Zatiahlo ma na miesta v zivote, kam sa mi samej nechcelo ist a naucilo ma zo zivotnych neuspechov tazit. Pomohlo mi sa pozriet na minulost z ineho uhlu. Dalo mi pocit slobody, vytvorila som si priestor na nove peniaze.

 začínáme 17. 10. 2018

6týdenní on-line kurz za

 za 3 333 Kč

nyní 2 833 Kč

Dárek pro vás- sleva 500 Kč

 

Často kladené otázky

KOLIK ČASU MI TO ZABERE?

Pozitivní programování zabere cca 5 min denně. V prvním týdnu budete dělat alespoň 4x meditaci v trvání přibližně 20 minut. V dalších týdnech je program navržen na maximálně 2 hodiny týdně. Jakmile si postupy zautomatizujete vše půjde rychleji.

ODBLOKUJI SI TÍM VŠECHNY BLOKY?

Neznám váš příběh a život. A ani nevím, jestli si vůbec někdy odblokujeme úplně všechny bloky. Neprodávám zázraky. Ze zkušenosti vím, že tyto techniky vás posunou. Jak vnitřně, tak ve hmatatelném světě výsledků.

UŽ MÁM KLADIVO. JAK JE TOTO JINÉ?

Kladivo se věnuje hlavně odblokování. V tomto programu k tomu ještě navíc přibyde intenzivní pozitivní programování. Vzhledem k tomu, že se část programu překrývá, mají "Kladiváři" tento můj další program za speciální cenu. Nabídku dostanete e-mailem.

CO KDYŽ ZJISTÍM, ŽE TO NENÍ PRO MĚ?

Do dvou týdnů od začátku kurzu můžete využít garanci vrácení peněz. Bez průtahů.

CO KDYŽ UŽÍVÁM ANTIDEPRESIVA?

V tomto případě konzultujte vhodnost programu se svým lékařem. Pozitivní programování určitě nemůže uškodit, ale emocionální odblokování by mohlo nadměrně zvířit emoce.

NEMĚL BYCH TO RADĚJI INVESTOVAT DO RODINY?

Určitě ANO. Investice do sebe je nejlepší investicí do rodiny. Mnohonásobně se vám vrátí i ve formě financí.