On-line kurz

Odemkni
svůj kód bohatství

 • Jaké by to bylo, kdybys věděla, že existuje klíč, kterým lze kód bohatství otevřít a znovu probudit?
 • Že když mu budeš naslouchat, povede tě nejen cestou k finanční spokojenosti, ale hlavně k hlubokému osobnímu naplnění?
 • Chtěla bys dělat to, co tě baví (a kvůli čemu doopravdy na světě jsi) a zajistit si život v dokonalém blahobytu bez úporného úsilí?

Každý z nás má hluboko v sobě ukrytý svůj osobní kód bohatství. Rodíme se s ním, je naší součástí stejně, jako naše DNA.

Náš kód bohatství říká, proč jsme přišli na svět, co je naším niterným posláním a jeho odemčení nám přináší naplněný život v plném proudu vesmírné hojnosti.

Většina z nás ale o svůj přístup ke kódu bohatství v průběhu života přichází. 

Místo naplnění svého největšího potenciálu se učíme dělat to, co nás uživí a co dělají všichni kolem nás. Učíme se být praktičtí namísto bytí ve vlastním já. Přicházejí strachy, nejistota, obavy udělat i malý krok ven ze zaběhaného kolotoče.

A Ty sama uvnitř víš, že to jde i jinak. A že by to mělo být jinak. I proto jsi tady.

Hluboko v tobě ti právě tvůj kód bohatství říká, že život v dostatku není nedostižný sen, ale realita, která visí na vlásek od tebe. Že jsi na Zemi, abys žila - ne přežívala ode dne ke dni, od pondělí k víkendu, od výplaty k výplatě. Že život, ve kterém máš nejen dokonalý dostatek prostředků, ale i času a vnitřní pohody, není privilegium pro pár vyvolených, ale základní životní stav nás všech.

I když ti teď mysl zahlcuje pochybnostmi, tak  jak je už leta zvyklá, hluboko uvnitř víš. Že je to pravda. Že je to možné. A že to možná vůbec není tak daleko, jak se na první pohled zdá.

Tvůj kód bohatství se totiž dá umlčet, ale nikdy zcela nezmizí.

Otevření kódu bohatství není složité a vlastně by mi na to stačil jediný večer.

Já Ti ale chci dát do života mnohem víc. Chci otevřít tvůj přístup k hojnosti navždy. Změnit tvůj přístup k penězům a dalším prostředkům tak, že svůj kód už nikdy neohrozíš ani neumlčíš.
Linda Bergerautorka kurzu

 za cenu otevření kódu bohatství nabízím čtyřtýdenní kurz

Kromě samotné aktivace kódu v něm odstraníme tvé finanční bloky, změníme tvá negativní přesvědčení a nahradíme je novými, která tě budou podporovat na cestě k dostatku. Budeme pracovat s energií, nastavením mysli, odblokováním toho, co nám nikdy nesloužilo a je jen naučeným zvykem či rodovou zátěží.

AKTIVACE KÓDU ZEVNITŘ

1. týden

Nastavení vztahu s penězi

2. týden

Propouštění rodinných vzorců

3. týden

Očista od dalších bloků

4. týden

Na konci kurzu budeš mít...

 • dokonale pročištěný finanční mindset,
 • budeš mít funkční návody, jak se svými penězi zacházet a jak o nich smýšlet
 • a díky práci na blocích se ohledně peněz budeš úplně jinak cítit.

Budeš cítit a vědět, že hojnost je tvé právo. Možná budeš první ve svém rodě, kdo si dovolí vzhledem k penězům prožívat radost.

Je kurz i pro tebe?

Ano, pokud...

 • Už dlouho na sobě i na hojnosti  pracuješ, vidíš výsledky, ale s penězi je to stále těžké.
 • Chtěla bys zahrádku, dům, jinou školu pro děti a ….(doplň si), nehonit se a netrávit většinu času v práci.
 • Práce, kterou děláš tě baví, ale už chceš i finanční ohodnocení.
 • Chceš si víc dovolit, víc spočinout.
 • Podnikáš, ale pořád to vypadá spíš jako hobby.
 • Chceš se prožít v aspektu síly a tvoření.

Leona Dobiášová

Já si minulý rok zaplatila kurz V hojnosti a i když jsem skončila v polovině, stejně jsem získala onu vysněnou práci a finanční ohodnocení, které jsem si napsala do mapy. Nyní by se mi líbilo posunout se finančně zase o něco výš, tak zvažuji, že se ke kurzu zase vrátím a konečně ho dodělám.

Co ti neslíbím?

 • Zázračnou pilulku, která tvůj život promění jedním polknutím bez práce na sobě.
 • Změnu, pokud žiješ v představě, že za všechno může někdo jiný, nic nefunguje a nic nejde.
 • Povrchní cestu, která nezasáhne do tvých starých zranění. Emoce, hluboké prožitky a často i slzy jsou součástí opravdové změny. Neboj se, jsou osvobozující.
 • Změnu světa kolem tebe, pokud nevěříš, že celý tvůj život vychází z tvého nitra.

Pokud jsi zaměstnaná nebo tvůj příjem nyní nezávisí na tvé práci, víš už teď všechno podstatné. Ale jestli podnikáš, přečti si ještě následující řádky. Mohou být těmi nejdůležitějšími větami, které kdy ve svém podnikání uslyšíš.

Finanční bloky a nesprávný mindset v podnikání přemění tvoji firmu a vášeň na charitu. Možná zažiješ chválu, ale lidé ti nebudou ochotní zaplatit tvou cenu. Budou tě vynášet do nebes, ale nakoupí jinde.

Znáš to, že?

Mohu ti s jistotou říci, že pokud tyto informace a energii dáš do praxe, tvoje peníze se změní.

Veronika Sequensová

Já slavím! Mám velikou radost z mých pokroků, kterých jsem skrze kurz dosáhla. Jedním z hlavních je narovnání mého vztahu k mým předkům, k jejich životům a k tomu, co mi moje rodina - rody z nichž pocházím - přináší do života. Úzkost ohledně toho "jak bude zítra", kterou jistě důvěrně znají mnozí z vás, kteří pracují "sami na sebe", se už notně dlouhou dobu neobjevila.

Založila jsem si spoření! To je pro mne naprosto zásadní změna chápání mých financí - dřív jsem měla pocit, že mi peníze často vychází jen tak tak, takže spořit nemá smysl - nejde -není přece z čeho. Zjistila jsem, že je to skutečně jenom o nastavení sebe sama...🧚‍♀️🧞‍♂️

Co si z kurzu odneseš?

Odemčení kódu bohatství je nejdůležitější, ale zdaleka ne jedinou technikou, která na tebe v kurzu čeká. Dám ti k dispozici celý set metod a cvičení. Některá stačí provést jednou, jiná jsou určená k opakování, aby se zažila a změnila návyky tvé mysli. 

K odblokování ti nabídnu metodu EFT, pro její jednoduchost k použití v domácím prostředí. Zvládly ji už stovky lidí, zvládneš ji i ty. Jestli máš raději jiné metody (RUŠ, kvantovku, metody access apod.), klidně použij to své. Kurz má i tak obrovskou hodnotu v nastavení a identifikaci bloků. 

Kdo jsem a kde jsem se naučila vše, co předávám dál

Jsem žena, manželka i matka, která miluje dobro a uvolnění, které v životě přichází s tím, když si více dovolíme.

Pokud se týče nastavení k penězům studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa a dalších. Mám výcvik "Kouč bohatství" od Margaret M, Lynch a v současnosti jsem v mastermindu Lenky Lutonské. 

Krátce shrnuto učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením bohatství, ne od někoho, kdo sotva zaplatí nájem.

Jakou hodnotu by pro tebe měl kurz, který ti odstartuje zcela novou finanční éru? 

Z minulých ročníků už vím, že absolventi kurzu dokázali se svým životem pohnout opravdu hodně. V letošním kurzu najdeš vše, co fungovalo v předchozích ročnících - ale také nové techniky, které ke mně přišly během posledního roku a které v tuto chvíli v ČR u nikoho jiného neochutnáš.

5 500 Kč

 

Během 1-2 týdnů od začátku kurzu mi začaly chodit různě peníze. Zvedl se prodej e-booků i v eshopu, i z prodeje různých věcí na bazaru. Zrovna v té době, kdy začal kurz, jsem si řekla, že se vrátím do práce, protože mi začalo vadit být jen doma. A bez velké námahy jsem dostala dobře placenou práci, navíc ve vedoucí pozici. Myslím, že to také můžu přičíst kurzu a naladění na hojnost.
Marie Vavrochová
Pro tuto chvíli dočištěno, odblokováno. Pocit lehkosti a důvěry ve věci příští. Pro mě osobně je úžasný pocit čistého prázdného prostoru, který je připraven pro něco nového. Paradox - hojnost skrze prázdnotu. Nemuset se stresovat, panikařit. Být v klidu a v radosti. Děkuji, Lindo, za skvělý kurz. + Dvě hodiny potom, co jsem napsala o prázdnotě, mi přišla zajímavá pracovní nabídka. Funguje to!!!!!
Alena Brožková
Gratuluji všem k úspěchům. Já sama ze sebe mam taky radost. Cítím se po dlouhé době dobře, s pocitem, že hojnost je pro mě. Pocity "nezasloužim si" a "to nedopadne" už nemám. A nějak věřím, že už se na téhle vlně udržim. Cítím ted v sobě energii, která mě před par lety opustila.
Pavlína Hanáčková
Teď už víš úplně vše. Pokud chceš změnit svůj život, dovolit si vzhledem k penězům prožívat radost a aktivovat svůj osobní kód bohatství,
stačí jediný krok...

OBJEDNÁVKA