5 jednoduchých, známých i méně známých rituálů, které tě naladí na vlnu hojnosti, udělají místo pro nové, přivábí peníze a hlavně tě budou bavit.

Zařaď si tyto rituály do svého života a sleduj, jak se otevírají nové dveře hojnosti.

Co v e-booku najdeš?

  • jak si udělat místo v životě (pro cokoliv)
  • vymazlený roh bohatství
  • jak si zasadit peníze
  • rituály při rostoucím měsíci
  • jak umocnit rituály svým hlasem

Řekli o e-booku

My ženy jsme rituální bytosti a tyto rituály jsou jednoduché, praktické ale zároveň silné. Takže úplně hladce mohou vplout do naší každodennosti. Stačí je tam jen vpustit. 😉

Kateřina Venzarováhttps://venzarovi.cz/

Děkuji Lindi za napsání tohoto e-booku. Svůj roh hojnosti už mám, ale inspirovala jsi mě uklízet… Ty víš proč a čtenáři e-booku budou vědět také. Potřebuji prostor pro svoji hojnost a ocení to i můj byt. Ještě nevím, zda zvládnu 27 x 27, ale i 27 x 1 určitě udělá své. Také moje tlustice potřebuje přesadit, květináč je jí už malý a tak to bude díky Tvému e-booku rovnou 2 v 1. Tlustice určitě ocení více hlíny a já více hojnosti. Těším se na výsledky a ráda se o ně pak podělím.

Ludmila Spáčilováhttps://homeoporadna.eu/

Lindi, moc děkuju za tvůj e-book. Našla jsem v něm spoustu užitečných tipů. Některé věci jsem už znala, každopádně jsem si při čtení hodně uvědomila. A co je asi nejpodstatnější, po jeho přečtení jsem byla tak nabuzená, že jsem hned šla tipy převádět do praxe. A to je prostě super! Díky ☺.

Erika Čákorováwww.erikacakorova.cz

5 Rituálů hojnosti

které chcete znát

Začni ještě dnes.