Učím lidi jak odhodit bloky k penězům a žít v hojnosti.

Dnes žiju svůj život v hojnosti o jaké jsem si ještě před 15 lety mohla nechat jen zdát. Mám přátele, krásnou rodinu, dostatek financí a dělám práci, která mě baví a inspiruje ostatní.

Pochopitelně řeším výzvy, které život přináší a zažívám radosti a starosti matky, manželky, člověka...

Jak jsem se vůbec stala koučkou hojnosti?

Již jako malé dítě jsem vnímala jen hojnost všeho všude kolem. Jak jsem rostla, všimla jsem si také, že příslušníci mé rodiny prožívají nedostatek. Moji rodiče měli s penězi velké stresy a komplikace.

Peníze u nás byly spojené s celým spektrem negativních emocí. Nabyla jsem přesvědčení, že peníze jsou špatné a bylo by lépe bez nich. Štvalo mě i kolik pozornosti se věnuje materiálnu a tak jsem si nějak řekla, že já na peníze budu kašlat.

Na studiích jsem si vydělávala sama a došla k závěru, že na přežití je potřeba celkem málo a proč chtít víc. V té době mi to přišlo i neduchovní. Cestovat se dalo také levně, i když dost nepohodlně. Nevěnovat pozornost materiálnu mi přišlo jako „něco lepšího“. Vždy jsem měla na své potřeby, ale ne moc víc, žila jsem si fajn.

Příjem se sice zvyšoval. Ale s ním i výdaje, s bývalým mužem jsme měli soukromou půjčku na dům, který jsme měli splatit do 7 let. To mi přišlo jako vize finanční svobody.

Finanční peklo

Můj partner chtěl podnikat a jediným způsobem, jak získat peníze bylo refinancovat dům. Vnitřně jsem to nechtěla, ale stejně jsem to dovolila a podepsala.

S podnikáním nastalo několikaleté období finanční i partnerské noční můry. Podnik vydělal sotva na nájem, o jiných nákladech nemluvě.

Začaly se kupit dluhy, věřitelé a po nich vymahači. Bylo jasné, že jednoho dne to musí prasknout. Mezitím jsem pilně lepila manželství i podnik s myšlenkou, že to dělám pro naši dceru. Přivydělávala jsem, aby se alespoň něco dalo poplatit. Připadala jsem si jako bych ty vydělané peníze házela do kanálu. Stejně to nestačilo.

Ten obchod už jsem nenáviděla. Doma jsme se kvůli tomu dost hádali. Prožívala jsem obrovské strachy z věřitelů. Vymahačské obsílky se staly součástí mé reality. Tenkrát ještě nebyl žádný zákon o bankrotu, splátky bývaly doživotní.

Trpěla jsem i nefunkčním manželstvím a připadala si totálně k ničemu. Záchvaty pláče byly mou skoro každodenní společností. Připadalo mi, že jen láska k mé malé dcerce mě drží nad vodou.

Navíc jsem si vše dávala za vinu. Situace mi přišla úplně nesnesitelná. V té době jsem potkala metody vnitřní práce a jelikož mi přišlo, že už není co ztratit, tak jsem je vyzkoušela. Ze začátku mi přinášely alespoň úlevu v mém psychickém stavu. Moc víc jsem nečekala.

Cesta ven 

Avšak postupně, jak jsem šla ke kořenům problémů ve své mysli, ke svým programům, věci se začaly zlepšovat i v reálném světě. Odrazila jsem se od pomyslného dna a ač to nebylo vůbec lehké, začala přicházet i nejrůznější řešení. Udělala jsem maximum ze své strany a věřila, že se to nějak dobře vyřeší. Což bylo jako očekávat zázrak a ten se stal. Najednou to bylo celé za mnou jako zlý sen.

Rozvedená jsem žila s dcerkou docela hezkým životem. Jak jsem pracovala na sobě, začalo mi hodně vadit, že chodím do práce „jen  pro peníze“. Někde jsem si přečetla, že ideální je taková práce, kterou by člověk dělat i zadarmo. Tak jsem se rozhodla pro osobní rozvoj a stala se koučkou. Nejprve jsem pracovala s lidmi na tématu sebesabotáže a pak se přidaly finanční bloky a hojnost.

Mimo jiné jsem certifikovanou koučkou „Tapping into Wealth“ Margaret M. Lynch, která je učitelkou hojnosti světového formátu.

Nový začátek

S mým druhým mužem mě osud zavál do Brusselu. Ze dne na den jsem neměla své klienty a nedařilo se mi najít nové zde. Přemýšlela jsem, co dál? Začala jsem tedy vytvářet on-line programy ve kterých učím lidi, jak odhodit své bloky k penězům a jak se naladit na hojnost.

Stovky lidí už dosáhli úspěchu s e-bookem Kladivo na bloky k bohatství, které vystřídal vypracovanější kurz V hojnosti. A nyní nový tramsformační program Přepiš svůj finanční příběh a otevři dveře hojnosti.