Naučím vás, jak odhodit  své vnitřní bloky a jak se naladit na vlnu hojnosti.

Můj příběh

V současné době žiji v láskyplném vztahu i materiálním dostatku a jistotě. Veškerou práci dělám, protože mě to baví, je to můj kontakt se světem a protože se chci učit nové věci a růst. 

 

Nebylo tomu tak vždy. Mně samotné by před desíti lety můj současný stav připadal jako naprostá utopie.

 V mém životě byl bod, kdy jsem sice v lepší budoucnost doufala, ale vlastně v ni ani nevěřila. Připadala jsem si jako v temném tunelu, kde není vidět ani to příslovečné světlo na jeho konci.

Veškerou mou energii konzumovalo jednak špatné manželství a jednak totální finanční stres. V té době jsme s bývalým manželem měli maloobchod s hedvábím a exotickými věcmi. Zní to krásně, ale pro mě to byla noční můra.

 

Podnik nevydělal dost ani na nájem, o jiných nákladech nemluvě. Kupily se dluhy, věřitelé a po nich vymahači. Bylo jasné, že jednoho dne to musí prasknout. Mezitím jsem pilně lepila manželství i podnik s myšlenkou, že to dělám pro naši dceru. Přivydělávala jsem, aby se alespoň něco dalo poplatit.

Strašně, ale strašně moc jsem se bála, že už to nikdy nebude lepší, že celý život budu žít z minima, že budu sama s dcerou, opuštěná, ztrhaná, frustrovaná. Úplně převálcovaná životem.

 

Jednoho dne, jsem v slzách viděla, že už to ani nejsem já! Na místo veselé holky se usadila negativní a zoufalá oběť. Viděla jsem, jak jsem den ode dne zatrpklejší. Bylo mi jasné, že musím začít NĚCO dělat. V této temné době jsem se dozvěděla, že jsou techniky odblokování starých vzorců a vytváření své reality. Šla jsem do toho, abych zachránila krachující vztah a potažmo i podnik.

Zkusila jsem různé věci: rodinné konstelace, meditace, vizualizace. dechové techniky, jógu atd. Každá z metod mě posunula vždy dál, a tak se můj život kousek po kousku uzdravoval.

Podnik ani manželství jsem sice nezachránila, ale zachránila jsem sebe!

 

Poté, co jsem osekala to nefunkční v mém životě,  žila jsem s dcerkou vcelku hezkým životem. Měly jsme sice vše potřebné, ale ne moc navíc. Jak šly roky bylo pro mě stále více neúnosné, že dělám práci, která mě docela dobře živí, ale vůbec nenaplňuje. Věděla jsem, že nechci prodávat svůj čas a energii za peníze tímto způsobem.

 

Naučila jsem se jak přežít, teď jsem chtěla opravdu žít.

 

Auth_TIW_Coach_Seal-01Rozhodla jsem se pro rekvalifikaci na kouče a vášnivě se vzdělávala ve dvou tématech, která mě dlouho provázela: sebesabotáž a peníze. Investovala jsem opravdu hodně času i peněz do nejlepších kurzů a tréninků doma i v zahraničí. V této době jsem objevila EFT, které mi pomohlo se vypořádat s finančními bloky a limitujícími nastaveními. Jako první v ČR mám licenci  "Tapping into wealth coach" od báječné a inspirativní Margaret M. Lynch.

Ve své práci kombinuji dle potřeby techniky. které jsem odzkoušela na sobě. Kromě klasických koučovacích přístupů a práce Margaret se cítím velmi ovlivněna prací Nicka Ortnera, Ester Hicks a jogovou filosofií Parahamsy Joganandy a mnoha (opravdu mnoha) dalších.

Mou silou je otevírat pole možností a zažehnout nadšení, tam kde si ho člověk sám nedovolí. Umím držet pole pozitivních možností, dokud není klient tak stabilizován, aby to zvládl sám. Mám také nos na blokující nastavení. Jakby ne, sama sobě jsem jich hlubokou studnicí:)

Oblast seberozvoje mě nepřestává fascinovat, proto jsem šťastná, že je to současně moje pracovní oblast. I to bych považovala ještě před 10 lety za něco pro pár vyvolených nebo nadšenců, ne za realistickou možnost pro sebe.

 

img_1090Štěstí se na mě usmálo nakonec i v mém soukromém životě. Prožívám partnerství, jaké jsem si vždy přála. Rodinu mám větší než jsem si kdy uměla představit. Se svým mužem jsem vyvdala i jeho dvě děti, které máme ve střídavé péči. V roce 2014 se naše rodina rozrostla ještě o malou holčičku, Violku.

 

 

 

Finance jako zrcadlo vnitřního nastavení

Chcete vědět, jak změnit své emoce, abyste měli více peněz?

Stáhněte si eBook ZDARMA