T. Harv Eker, světoznámý učitel bohatství, řekl: \"Jestli chcete změnit viditelné, musíte začít neviditelným.\" Možná vám vliv emocí na vaše peníze není zjevný, to ale neznamená, že neexistuje.

0
lidí
už to ví

E-book zdarma 

Finance jako zrcadlo vnitřního nastavení

Odhalte 5 oblastí, ve kterých si emocemi blokujete vaše peníze!

V ebooku se dozvíte:

  • Jak souvisí vaše emoce a peníze.
  • Jak změnit své emoce, abyste měli více peněz.
  • V jakých 5 oblastech vaše peníze pravděpodobně stagnují.
  • A co s tím vším začít dělat.

Co si o tom myslí čtenáři:

Pokud chcete změnit stav vašich financí a užívat si hojnost v životě, stáhněte si Lindin eBook. Obsahuje praktický návod, jak vnímat své emoce ve spojení s finančními toky. Inspirujte se eBookem a obraťte svoji pozornost k sobě. Pravdivě si zodpovězte odpovědi na otázky, jaký je váš vztah k penězům a jaké vnitřní programy vás ovlivňují. Protože jedině když víte, s čím zacházíte, můžete to změnit…
Lubica Mráčková AradyKonzultantka feng-shui a interiérová designerka, www.lubicaarady.cz
Ahoj Lindo, ebook se mi moc líbil, člověk si pak po přečtení uvědomuje, jak se vlastně chová a zda si také nezpůsobuje zbytečné těžkosti ve smyslu bohatství, nebo i konkrétně ohledně financí. V ebooku je vystiženo pět náhledů zaměřených konkrétně na finance, jakým způsobem o nich většina lidí přemýšlí. Vede to pak k zamyšlení, v čem si lidé škodí sami a jak k penězům přistupovat z jiného pohledu.
Michaela MaťhováPěstování sběr a využití bylinek, www.bylinkovyraj.net
Ahoj Lindo, chtěla jsem ti poděkovat za ebook zdarma, který jsem si na tvých stránkách nedávno stáhla. Při čtení ebooku jsem si uvědomila mnohá přesvědčení týkající se financí, které mne značně ovlivňovala bez mého vědomí. Největším přínosem pro mne byl však pracovní list v závěru ebooku. Po vypracování jsem byla zděšená, co vše v souvislosti s financemi pociťuji a čemu věřím.

Navíc mi došlo, že se tento způsob práce dá použít i na jiné oblasti života. Dalas mi tedy do rukou pro mne nový způsob NÁHLEDU. Což je pro mne opravdu cenné. Děkuji Adéla
Adéla VivialováBachova květová terapie, www.adelavivialova.cz
Jsem milovníkem koučování a nových přístupů k sobě samé. V oblasti financí jsem váhala, zda tyto myšlenky mohou fungovat a eBook jsem si jako ekonom proto stáhla s o to větším očekáváním a zvědavostí. Lindin eBook mě nězklamal. Přestože je jeho větší část o emočním nastavení k financím, Linda s osobním přístupem, přehledem a racionálně objasňuje nastavení mnohých z nás v oblasti financí.

Skvělé jsou konkrétní kroky k ověření vlastního nastavení a motivů , díky kterým jsem si uvědomila, co mé zrcadlo financí říká mně :). E-book bych doporučila nejen těm, kteří řeší neustálý finanční stres, ale i těm, kteří chtějí posouvat své finanční hranice výše a neví jak na to.
Zuzana Procházkováwww.zuzanaprochazkova.cz