Všichni máme občas špatné dny - či špatná období.

 

Někdy začínají celkem nevinně - polijete se kafem, kabát si přivřete do dveří, ujede vám tramvaj před nosem a děti přijdou pozdě do školy.
V práci  vás hned mezi dveřmi sprdne šéf. A to je teprv ráno!

 

Tisíce myšlenek a stovky úkolů divoce víří ve vaší hlavě. Seznamy toho, na co jste zapomněli i toho, co musíte nutně zvládnout zítra, vám zase nedovolí usnout.

 

 

Stále nemáte hotovou prezentaci a termín je už zítra. Do toho se odpojí wifi nebo se vám v nejnevhodnější moment vypne počítač. Vaše dítě má už třetí den teplotu, pláče, není k utišení a vy jste na prášky.
Jestli se něco nestane, tak vybouchnete. Kdo to odnese tentokrát?

 

Vy. Protože právě vám zvýšená míra stresu škodí nejvíce.

STRES. Náš každodenní společník v rychlé době, ve které všichni žijeme. Tichý zabiják mnoha věcí, na kterých nám záleží. Zabiják radosti, lehkosti, vztahů, dobrého pocitu ze sebe samých, životní pohody, ale nakonec i našeho těla. Mnoho nemocí má stresový podtext. Stres a jím zaviněný nekvalitní spánek nám zkracuje život, tvoří vrásky - a může třeba i zato,  že přibíráte na váze nebo nemůžete zhubnout.

Stres jako zloděj radosti nám rozbíjí vztahy. Vztah k sobě i vztah k druhým lidem. A v neposlední řadě blokuje hojnost a peníze. Možná jste o tom takto ještě nepřemýšleli, ale je to tak. Ve stresu nejsme schopni dělat dobrá rozhodnutí pro svou peněženku a účet, a s chybějící radostí k sobě snadněji přitahujeme to špatné, než to dobré.

Chronický stres často přichází plíživě. Často si ani nevšimneme, že s ním žijeme - než jeho míra překročí únosnou hranici. Když se tak stane, návrat zpět do bezpečí a klidu bývá hodně obtížný. Nenechte ho nad sebou vyhrát...

Dopřejte si úlevu od stresu pomocí těchto EFT „náplastí“. 

„Náplast“ je něco, co zná z dětství úplně každý - jako rychlou pomoc na různá bebíčka, která často bolí na duši víc, než na těle. I jako dospělí je používáme na menší ranky a neduhy. Při větších problémech je potřeba odborného zásahu.

A tak je tomu i u těchto EFT „náplastí“. Jsou skvělou první pomocí na psychické škrábance všedních dní. Na větší rány asi nezaberou (i když by vám měly alespoň ulevit z nejhoršího), ale třeba vás v takovém případě alespoň nasměrují k řešení pomocí individuální terapie.

EFT „Náplasti“ vám přinesou
rychlou a účinnou pomoc a úlevu.

CO OBSAHUJE VAŠE KRABIČKA PRVNÍ POMOCI?

 • 1. „náplast“: Nic se mi nedaří

\"Den blbec\" má někdy každý. A někdy jeden takový den spustí období, kdy se nedaří vůbec nic. Takové dny je potřeba prolomit - zastavit se a otevřít se řešením a krokům vpřed, namísto ohlížení za špatnými věcmi, které už se staly.

První náplast vám pomůže vystoupit z kolotoče špatných událostí a cítit se lépe teď hned. Ještě dnes vyjde slunce. Nemusíte čekat na zítra.

 • 2. „náplast“: cítím neustálé napětí či úzkost

Úzkost. Napětí. Slova skloňovaná tak často, že už je najdete i v diagnózách psychiatrů předepisujících antidepresiva. Protože je jejich pacienti nezačali řešit včas.

V dnešní době se na nás stres valí ze všech stran. Pociťujeme ho jako napětí psychické, často doprovázené i napětím fyzickým.

S druhou náplastí doopravdy uvolníte tělo i ducha, a problémy, které způsobují vaše napětí, se vám budou jevit jasnějšími a řešitelnými. Po aplikování \"náplasti\" se budete cítit lehčeji a v pohodě, i když už jste tento pocit možná dlouho nezažili.

 • 3. „náplast“: nemůžu spát nebo špatně usínám

Ležíte v posteli. Hlavou se vám honí jedna myšlenka za druhou. Co jste zapomněli, co musíte udělat zítra, co vás trápí v práci nebo doma...

Ne nadarmo se říká \"ráno moudřejší večera\".  Řada nočních problémů se za denního světla nejeví tak zle, jako když se v noci marně snažíte usnout. Jak ale příval špatných myšlenek „vypnout“?

Třetí „náplast“ pomáhá lépe usnout a kvalitně spát. Mohla by se taky jmenovat Spi jako mimino. Taková ukolébavka pro dospělé. Při pravidelném „užívání“ zlepšuje i chronické problémy se spánkem. Dle mé zkušenosti zlepší EFT kvalitu spánku i těm, kteří žádný problém nemají. Už chytrá horákyně věděla, že dobrý spánek je nejsladší věc na světě.

A NAVÍC...

 • 1
  Úvod do metody EFT
  a zjednodušený návod k užití pro ty, co na nové metody nemají čas. „Náplasti“ nejsou teoretickým zasvěcením do tajů a hlubin EFT, ale dají vám jednoduchý základ pro každodenní použití.
 • 2
  3 EFT „náplasti“ v podobě videa,
  podle kterého můžete rovnou začít ťukat. Nejjednodušší cesta, jak s EFT začít, která nevyžaduje další znalosti nebo zkušenosti.
 • 3
  Mp3 nahrávky
  Každou „náplast“ ve formě mp3 nahrávky. Můžete ji mít třeba v mobilu, a jakmile budete znát alespoň 3 body, můžete ťukat bez videa.

„Náplasti“ jsou podbarveny zvukem Atlantiku. Zvuk šumících vln má sám o sobě zklidňující účinky.

Používám EFT náplasti na stres a ukolébavku. Mnohem lépe spím, takže den vypadá úplně jinak, juchůůů😀
Lenka Divišová

PROČ EFT A JAKÉ  JSOU VÝHODY TÉTO METODY?

Technika EFT je jednoduchá a skvělá na domácí samopoužití. K osvojení není třeba spousty času.  Já vám navíc nabízím zjednodušenou verzi pro ty, kdo na učení nových či složitých metod nemají čas ani náladu.

EFT je jednoduchá metoda jemného poťukávání bodů, ve kterých se nacházejí meridiánová zakončení. Tyto body jsou  provázané s tělesnými procesy i naší psychikou. Proto se metodě EFT také lidově říká ťukání.
Metoda je tak snadná, že ji můžete používat kdykoliv a kdekoliv - vždy, když pocítíte potřebu se uvolnit či vyřešit nějaký problém.

Cena „náplastí“?

Jedno sezení EFT terapie, při kterém se naučíte základům techniky a začnete řešit svůj akutní problém, stojí obvykle 1.000 Kč a víc. A jedno sezení většinou nestačí...

EFT „náplasti“ řeší hned 3 důležité problémy - a můžete je používat, jak často a dlouho chcete. U chronických obtíží, jako je napětí v určitém místě těla či nekvalitní spánek, je to dokonce více než vhodné. 

„Náplasti“ jsem ocenila na 140 Kč za každou z nich.

420 Kč + DPH

Dostanete k nim ode mne základní návod na práci s technikou EFT, a každou z „náplastí“ ve formě MP3 nahrávky a videa. Technikou vás provedu takovým způsobem, že již dnes večer můžete cítit výraznou úlevu od všeho, co vás do této chvíle trápilo.

Vím, že řada z vás bojuje s časem, nebo si finančně nemůže dovolit návštěvu terapeuta, se kterým by své problémy vyřešili. Proto je cena „náplastí“ taková, aby si je mohl dovolit každý. Maminky malých dětí, kterým z nedostatku spánku ujíždějí nervy, i lidé vyčerpaní z náročné práce, kteří si svůj stres každý večer nosí domů.

Stres není normální. Škodí nám - a jeho následky se projevují ještě dlouho potom, co poleví. Začněte ho řešit včas.

Připravila pro vás s láskou

Linda Berger.

Linda je koučkou, propagátorkou metody EFT, milovnicí rituálů a vůbec všeho, co souvisí s hojností. Ukazuje lidem, jak odhodit své vnitřní bloky k penězům a jak se naladit na vlnu hojnosti. Linda věří, že zbavením se emocionální zátěže,  můžeme prožívat více hojnosti a radosti ze života.

Možná vás napadá...

Co když už EFT znám?

Jestli EFT znáte a pravidelně používáte. Umíte sami zrelaxovat tělo, mysl, zlepšit si náladu a navodit dobrý spánek, pak „náplasti“ asi nepotřebujete. Jestli jste EFT kdysi dělali a chtěli byste se k tomu vrátit, pak vám "náplasti" dobře poslouží.

Jsou „náplasti“ zázračné?

Jsou a nejsou. Mohou zlepšit problém do 10 min, ale na dlohotrvající problémy je třeba je používat pravidelně. EFT je metoda ke které existuje spousta klinických výzkumů, zejména v angličtině najdete hodně informací. „Náplasti“ jsou určené na ty problémy, které zmiňuji a někdy jsou i velmi pozitivní vedlejší účinky. Nesnažte se jimi léčit závažné psychické stavy.

Všechny „náplasti“ jsou určeny lidem bez dlouhodobé medikace na uvedené problémy. S léky na bolest se skvěle doplňují. Pokud chcete něco vysazovat, poraďte se se svým lékařem nebo terapeutem. Opravdu nezasahuji do práce jiným odborníkům a nepřebírám zodpovědnost za váš zdravotní stav.

Kolik času mi to zabere?

„Náplasti“ jsou v délce od 6 do 9 minut. Pokus si s nimi ťukání osvojíte, můžete si ulevit již za minutu.

Nyní už víte vše :)
objednat „náplasti“

Potřebujete se na něco zeptat? Není vám něco jasné? Napište mi na info@lindaberger.cz, ráda vám pomohu.