Když necháš starou realitu za sebou a nová ještě neexistuje

Představ si, že jsi na hodně dlouhém mostě, ze starého břehu za slunečného dne, vidíš ten druhý břeh. Možná váháš, možná jdeš hned, ale vydáš se na most.

Jdeš, jdeš, cesta je delší než si myslela. Mnohem delší než to vypadalo. Přichází mlha a ty nevidíš nový břeh, nevídíš ani starý břeh. Nic nefunguje. Jsi v úplném meziprostoru.

Stojíš na mostě mezi známým a neznámým, srdce plné emocí a myšlenek. Stará cesta se pomalu vytrácí, zatímco nová se teprve začíná objevovat. Mlha se pomalu rozptyluje, ale stále ti brání vidět jasně dopředu.

Na začátku cesty jsi plná odhodlání a nadšení. Věděla jsi, že se musíš vydat novým směrem, ale teď se ocitáš v prostředí nejistoty a pochybností. Ačkoli se ti nechce vrátit zpět, předem nevíš, co tě čeká.

Tahle situace může být ve financích, ve vztahu, stavbě domu, když se rozhodneš opustit zaměstnání a začít podnikat nebo když děláš inovace a zásadní změny ve stávajícím podnikání.

Velmi často tuto situaci provází i pokles příjmů.

Zrovna takovou situací procházím.

Zažila jsem úžasnou zkušenost odpočinku na Bali a fakturační systém cinkal a cinkal. 

Přijela jsem plná nápadů, co chci jinak a pustila se do toho. Některé produkty a služby jsem zatím zrušila. V mezičase mi příjmy dost klesly, protože jednoduše nové není a staré nechci

Ze zkušenosti vím, že je to jenom vlna. Podnikání není pořád lineární růst. ➡️ Vím, že vydělám, i když emocionálně se mi zpomalení nelíbí. 

Pokud nemáš zkušenosti a prožitek sebe v různých podnikatelských cyklech, může to být velmi  emocionálně náročné, můžeš zažívat pochyby, výčitky a strachy nebo dokonce tah jít zpět.

Co pomáhá:

 • Vlastní zkušenost: Pokud máš vlastní zkušenost s podobnými situacemi, můžeš se opřít o to, co v minulosti fungovalo. Ještě lépe o vědomí toho, že umíš náročné situace zvládat.
 • Inspirace zkušeností jiných: Pokud nemáš osobní zkušenost s danou situací, můžeš se inspirovat příběhy a zkušenostmi jiných lidí. Čtení knih, sledování motivujících přednášek nebo hledání případů úspěchu online ti mohou poskytnout nové perspektivy a strategie a také posílit tvou víru v úspěch.

Podpora tvého okolí:

 • Pokud momentálně nemáš přímou podporu okolí, můžeš se obrátit na online komunity nebo skupiny s podobnými zájmy či zkušenostmi. Diskuze s lidmi, kteří prošli podobnými situacemi, ti může poskytnout uklidňující pocit, že nejsi sami, a nabídnout nové perspektivy.
 • Důležité je také otevřít se možnosti přijetí podpory i od lidí, které dobře neznáš.
 • Podpora mentora: mentorský vztah může být velmi cenný, zejména v období změn a přechodů. Pokud máš možnost spojit se s někým, kdo má bohaté zkušenosti v oblasti, která tě zajímá nebo kterou procházíš, může ti poskytnout cenné rady, podporu a navigaci v neznámých vodách.

Držení vize:

 • Držet se své vize a cílů je klíčové, i když se vyskytnou překážky. Zůstat motivovaná a soustředěná na konečný cíl ti může pomoci překonat obtíže a nejistotu, která může vyplývat z nejisté situace.

Zdroje:

 • Zazdrojuj se, nyní je čas na sebelásku a péči ne na výčitky a trestání se.

Plánování:

 • Pokud si můžeš tuto fázi předem promyslet a finančně naplánovat, je to rozhodně ulehčení.

Držím palce, pokud se v takové situaci nacházíš. Věř, že každou situaci je možno změnit.

I ta nejvíc náročná situace pomine, to je jisté.

Mít zdravé a pevné přesvědčení, že cokoliv se děje, nakonec dojdeš do kýženého cíle, je velká kotva na cestu nejistým obdobím.

Co když takové přesvědčení zatím nemáš, co když úplně hluboce nevěříš, že se tvá situace vyjasní a obrátí?

Zvu tě přepsat si svůj finanční příběh, abys mohla nejen uvěřit, ale i skutečně být podporovaná penězi.

 • UŽ TĚ NEBAVÍ SE NA HOJNOST JEN DÍVAT?
 • CHCEŠ SI UŽÍVAT ŽIVOTA BEZ OMEZENÍ PENĚZI?
 • PŘEJEŠ SI KONEČNĚ OSVOBODIT SVOU PROSPERITU?

Jaké by to bylo hluboce vědět, že nakonec vyděláš?

Linda Berger
Jsem žena, manželka i matka, která miluje život a užívání si. Stejně tak moc si užívám objevy v krajině mysli, své i svých klientek.

Co se týče nastavení k penězům a prodeji, studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa, C. M. Sheldon, Laury Wright, Margaret M. Lynch a mnoha dalších. Mými mentorkami jsou Lenka Lutonská a Lucie Harnošová.

Krátce shrnuto, učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením k bohatství a prodeji. Vše, co se učím moc ráda zase svým způsobem předávám dál. Mými kurzy prošlo už 10 000 žen.

Co můžeš udělat ty? Poznej metodu, díky které budeš prodávat za hodně peněz. nebo Zjisti, co ti brání, žít v bohatství.
Komentáře