Moje horská dráha rokem 2022

Začátek roku vypadal všelijak. Hned kolem půlky ledna jsme celá rodina zažili něco opravdu nového – covid.

Přišel po odvysílaném prvním dnu mého kurzu zdarma, kde bylo 2700 lidí. Moje asistentka musela vše rušit za mě, protože já nezvládla ani toto. Po sítích a e-mailech informovala, že navážeme za týden. I když hlavní nepříjemné příznaky byly za 3 dny pryč, byla jsem neskutečné slabá a vyčerpaná. Původní plán obnovit kurz po týdnu se začal zdát jako dobrý vtip.

Dodnes jsem dojatá velkým pochopením

…ode všech, i úplně cizích lidí, kterým se líbil první den kurzu a psali, že si počkají, až budu fit. Pochopila jsem, co to znamená komunita a jsem velmi vděčná za podporu a pochopení ze všech stran.

Kurz jsem nakonec dokončila s dvoutýdenní pauzou. Fit jsem rozhodně nebyla, ale zvládla jsem půl hodiny sedět před kamerou. Noční můra kampaně, ale prodejně to dopadlo vlastně celkem dobře. Čekala jsem fiasko, ztracený zájem po tak dlouhé době, atd. Na základě této zkušenosti jsem se rozhodla, že budu kurzy zdarma předtáčet.

Rekonvalesce byla dlouhá a záhadně v bodě, kdy jsem chtěla vyhledat nějakou podporu např. TCM, se mi udělalo dobře.

Všechno zlé je pro něco dobré

Covid nám narušil i dovolenkové plány. Měli jsme rezervovanou rodinnou lyžařskou dovolenou ve Švýcarsku. Jenže, tou dobou se tam smělo do sauny nejen s certifikáty o prodělané chorobě, ale i s 24 hod vždy čerstvě “vyvrtaným nosem”. Představa alpské zimy po nemoci bez sauny pro mě byla hororová.

Rodina ještě chvíli zvažovala lyžování beze mě. Nakonec jsem navrhla, ať jedeme raděj někam do tepla. Tady bych asi měla napsat, že můj muž není na exotiku, vůbec. Tak ještě na Kanáry. Nečekaně se nadchnul, nadchnout děti nebyl problém. Výběr destinace vám ušetřím, nakonec jsme frčeli na Maledivy.

Byla to dovolená snů

Stále jsem vděčná za ten můj covid, který dostal mého muže na Maledivy. Opravdu všechno zlé je k něčemu dobré. A od teď kam myslíte, že chce jezdit. Ano, správně, zase tam.

Další úspěch

Dalším úspěchem bylo, že mi blog Nicka Ortnera, světoznámého propagátora metody EFT, dovolil překlad jejich článku ohledně alternativních bodů.

Jsem energetic breakthrough method koučka

Do toho všeho jsem pracovala už od roku 2021 na certifikaci Energetic Breakthrough Method u Lenky Lutonské a Sarah Negus. Celý proces a předávané metody byly úžasné. Nicméně proces certifikace byl pro mě nesmírně náročný. Myslela jsem, že mi k dokončení bude stačit si nechat 2 týdny na jeden modul. To jsem se ale přepočítala.

Hloubka procesu, psát v angličtině, zkrátka mi to i s prací a rodinou trvalo mnohem déle. Od ledna 2022 jsem si musela dokoupit extra 3 měsíce na dokončení procesu – z toho jsem tři týdny ležela.

Certifikaci jsem dokončila a sice jsem to oslavila, ale ani ne pořádně, protože jsem byla hlavně vyčerpaná. Certifikát mi došel, když zrovna jsem byla na Maledivách.

Můj muž se ptal, jestli toho nenechám

Několikrát během procesu se mě můj muž ptal, jestli toho nenechám. Nemohu říct, že to bylo v relaxu, opravdu jsem si s tím párkrát byla hodně frustrovaná. Budu-li upřímná někdy to byly celkem husté procesy. Ten “papír” je pro mě symbolem mojí vůle a vytrvalosti. Uvědomila jsem si, že když něco chci, dosáhnu toho. V kurzu se spousta žen, možná většina, rozhodla že se certifikovat nebudou, že si to jen projdou sami. O to více jsem si uvědomovala svojí vůli.

Výzva, která mě položila

A další výzva od vesmíru čekala. Dostala jsem pozvání od mé milované Lucky Harnošové mluvit na Alchymie ženy na živo. Na velkém podiu v hotelu SONO, event pro 600 žen. Od své první koučky vím, že na výzvy se říká ANO, emoce se zpracovávají potom. A tak to bylo.

Když mi to řekla, doslova mě ta energie položila, musela jsem si lehnout a dýchat, nechat energii přejít skrze mě, tak to bylo silné. Měla jsem cca 2 měsíce na přípravu a na rozdýchání všeho.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Byla jsem sice hodně nervózní,…

…ale proces mě moc bavil. Hodně jsem se ptala: Co mám přijít skrze mě, co jsem sem přišla říct? Zažít si pocit na velkém podiu je prostě bomba, už chápu rockové hvězdy. Moje věta: Tam, kde jsi moc, je tvoje MOC, úplně zlidověla a lidé si jí sdílí na sítích. Nakonec ani nevadilo, že se mi třásl hlas. To je když si dovolíme být nádobou, kterou proudí život.

A ten pocit je nepopsatelný.

Do toho mi maturovala starší dcera a dostala se na školu, kterou si vysnila ve Florencii.

Takže nádhera, zároveň však byl obchodně červen mým nejslabším měsícem. Veškerou energii jsem věnovala eventu a maturitě a ještě jsem stále neměla vychytanou evergreenovou cestu. To mi dalo motivaci sebou hodit a dokončit ji.

Spustila jsem svůj opravdu první funkční automat/evergreen

V polovině července jsem si konečně zažila, jaké je to být nesená, podporovaná, i když nic nedělám. Teď nemyslím příležitostné nákupy, myslím tím příjem den za dnem.

Rozhodla jsem se, že chci mít víc produktů tímto způsobem.

Podle původního plánu jsme se v létě měli stěhovat konečně do svého, ale rekonstrukce byla opravdu šíleně zpožděná a my jsme zůstali o rok déle v Belgii.

Kampaň bez energie

Na podzim mě čekala kampaň na živý online workshop Milionový prodejní hovor a taky odvezení a zabydlení dcery ve Florencii. Sešlo se to tak současně, že jsem kampani nevěnovala náležitou péči a pozornost a byla to moje první kampaň za poslední cca rok a půl, která byla obratově pod půl milionu.

Bolest z odřezávání pupeční šňůry

Co jsem řešila hlavně byla moje bolest z odřezávání pupeční šňůry. Pochopitelně jsem tušila, že budu smutná, ale netušila jsem rozměr bolesti, kterou jsem kolem toho měla.

Dostávala jsem spousty doporučení, jak to mohu řešit, ale já nic řešit nechtěla. Potřebovala jsem si to odžít, být s tím, že už opravdu vylétla, být smutná a laxní a hodně spát. Postupně tyhle emoce začaly polevovat. Celkově to trvalo přesně symbolických 6 týdnů.

Žiju své milionové flow

Čekala mě ještě jedna boží událost na zámečku v Herálci “Žij své milionové flow” . Dala jsem si ji už v létě jako odměnu za kampaň, pěkně předem a jsem za to ráda. Byla to vzhledem k událostem pocitově kampaň náročná, odměnu jsem si zasloužila, už jen protože jsem jí nepřerušila. Akce byla jedním slovem božská a tím se nenápadně přikradl advent.

Rozhodnutí pro další posilu do týmu, ač to nebylo snadné

Snad na základě této energie jsem se rozhodla pro další posilu do týmu, ač to nebylo snadné. Myšlenky typu, jestli to fakt potřebuju a využiju atd. se vkrádaly. Naštěstí jsem je neposlechla a zpětně jsem za toto rozhodnutí vděčná. Už teď vím, že povede k mé větší pohodě v dalších měsících.

Celý advent i Vánoce jsem si užila s rodinou ve velkém klidu a pohodě. Minimum akcí a návštěv, takže jsem se dočerpala.

Na Silvestra jsem si vše oslavila dopředu a jako úplně první věc do dalšího roku naplánovala wellness pobyty. Ovšem ani rok 2023 nebudu jen ležet v sauně, i když trochu klidnější by být mohl.

…no s těmi cíli, teda nevím.

POJĎME SI ROK 2023 UŽÍT SPOLEČNĚ

Linda Berger
Jsem žena, manželka i matka, která miluje život a užívání si. Stejně tak moc si užívám objevy v krajině mysli, své i svých klientek.

Co se týče nastavení k penězům a prodeji, studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa, C. M. Sheldon, Laury Wright, Margaret M. Lynch a mnoha dalších. Mými mentorkami jsou Lenka Lutonská a Lucie Harnošová.

Krátce shrnuto, učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením k bohatství a prodeji. Vše, co se učím moc ráda zase svým způsobem předávám dál. Mými kurzy prošlo už 10 000 žen.

Co můžeš udělat ty? Poznej metodu, díky které budeš prodávat za hodně peněz. nebo Zjisti, co ti brání, žít v bohatství.
Komentáře