Můj rok 2019

Na první ohlédnutí můj rok 2019 vypadá docela nenápadně. Většina změn se odehrála především uvnitř a nevidím tam nějaké velké mezníky. Největší výzvy byly ty vnitřní. Velkým tématem roku bylo pro mě podnikání.

Do roku jsem vstupovala maximálně podnikatelsky motivovaná ze semináře T. Harv Ekera Millionaire Mind, který byl koncem roku 2018. Vnitřně jsem se rozhodla, že to co dělám bude víc vypadat jako byznys a ne jako hobby. Na tomto poli jsem ušla velkou cestu.

Podnikání

Podnikání tedy bylo oblastí, do které jsem dávala hodně pozornosti. Mým cílem bylo dosáhnout v tomto roce obratu milion korun. Najala jsem si marketéra, které měl vysoké poplatky a další spoustu peněz sypal do facebooku. Na začátku to tak nějak fungovalo. Bylo příjemné sledovat ta velká čísla. Po pár měsících se výsledky začaly zhoršovat. Poslední měsíc naší spolupráce  jsem sice měla velký obrat, avšak prakticky to bylo „šul nul“.

No jo, byznys není obratu, ale o zisku. Bingo!

Byla to zajímavá zkušenost, nelituju ani minutu.

Obrovským uvědoměním bylo, jak nakládám se svojí vnitřní silou. Chtěla jsem zodpovědnost za mé zisky delegovat jinam. Dát to někomu šikovnějšímu. Došlo mi, že to nemůže fungovat! Já jsem ta, ze které mé podnikání vychází a nikdo mě nemůže „zachránit“. Může maximálně stavět na tom, co já vyzařuju a vysílám do světa.

Podnikání je odrazem vnitřního nastavení, stejně jako peníze.

Po zralé úvaze, jsem navázala novou spolupráci na reklamu s člověkem s konzervativnějším (nebo funkčnějším?) přístupem. S menšími obraty jsem měla mnohem větší zisk, poměr investice do reklam byl cca 15%.

Zažila jsem pro mě též předtím v on-linu nepoznaný pocit, že mouhu mít obrat 30 000 měsíčně úplně bez reklamy. Navíc v létě na dovolené.

V koučinku jsem  placenou reklamu nikdy nepoužívala, ale v online podnikání to bylo zcela nové. Zatím to stále neumím jenom organicky, ale třeba to ještě přijde.

Velkou výzvou zůstala nevyzpytatelná technika. Asi nejvíc jsem se zapotila, když po spuštění mého hlavního webináře roku se  nezobrazoval, a to s 1000 přihlášenými. Jo, bylo to na infarkt.

 

Poprvé

V tomto roce jsem si splnila přání ve formě mít více času pro sebe.

Poprvé od narození Violky se mi podařilo mít týden bez rodiny. Dosud se mi zadařil tak maximálně víkend. Organizačně to byla výzva, ale stálo to za to.  Své volno jsem strávila na nezapomenutelném pobytu s kamarádkama v Egyptě. Neskutečně jsem si užívala skutečnost, že po mě nikdo nic nechce a nic nepotřebuje. Povídání, nic nedělání a hodně smíchu v ženském kruhu je neskutečně léčivé. Po návratu mi doma řekli, že to zvládají a že můžu klidně zase příští rok odjet. Díky za to, rozhodně jedu. Hurá!

Taktéž v létě si babička vzala poprvé Violku na celý týden a my měli po více než 6 letech romantickou dovolenou sami manželem. Byli jsme v Umbrii a já konzumovala každý den lanýže. Hlavně jsme si mohli nerušeně povídat bez přerušení a mít čas je pro sebe. Manžel se rozhodl na cestě nešetřit a tak jsme bydleli v úžasných starých palácích a bývalém klášteru (dnes hotelu) v horách. Jedním slovem snové.

Cílem této rekapitulace není výčet mých dovolených, těch bylo ještě několik…(ale who cares?)

 

Osobní výzvy

Celý rok se dělo něco, na co se nedá dobře ukázat prstem ani vyfotit. Když bych to shrnula, byla to jakási změna v reagování na situace hlavně s příslušníky rodiny. Nějak se hromadně rozhodli mě nešetřit  a já díky tomu v sobě objevila nový modus fungování. Míň obrany, víc ponoření se do sebe. Ještě pořád mi to nejde pořádně popsat.

Vnímám, že se stále více otvírám tomu prožít bolest a ona díky tomu mnohem rychleji odchází a nikde se „neštosuje“.

V těchto situacích mi opět neskutečně pomohlo EFT, ani nevím jak bych tím vším procházela bez tohohle geniálního pomocníčka.

Na poli převádění nápadů do reality jsem se nijak neposunula, ach jo.

Vánoce

Vánoce jsou pro mě vždycky takovým vrcholem  a krásným závěrem roku. Letošní se povedly. Nikam jsme necestovali a přijeli i starší děti, které už s náma nebydlí. Takže hodně ruchu, žádný klid a přesto jsem cítila to rodinné teplo.

Pro mě symbolicky krásné završení roku a jsem za to opravdu vděčná.

 

Byl to prostě dobrý rok.

S láskou Linda

Linda Berger
Jsem žena, manželka i matka, která miluje život a užívání si. Stejně tak moc si užívám objevy v krajině mysli, své i svých klientek.

Co se týče nastavení k penězům a prodeji, studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa, C. M. Sheldon, Laury Wright, Margaret M. Lynch a mnoha dalších. Mými mentorkami jsou Lenka Lutonská a Lucie Harnošová.

Krátce shrnuto, učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením k bohatství a prodeji. Vše, co se učím moc ráda zase svým způsobem předávám dál. Mými kurzy prošlo už 10 000 žen.

Co můžeš udělat ty? Poznej metodu, díky které budeš prodávat za hodně peněz. nebo Zjisti, co ti brání, žít v bohatství.
Komentáře