Ve kterém květináči jsou vaše peníze?

Nedávno jsem shlédla níže uvedené video a měla jsem u toho jeden aha moment, který s vámi chci sdílet. Video samo je o květinách nebo spíš o vlivu energie na květiny.

Představte si totéž s penězi

Ten aha moment byl o tom, že místo kytek si můžete dosadit prakticky cokoliv, třeba peníze (ale i vztahy, děti, prostě cokoliv). Dopřejte si ten experimnet ve své mysli a představte si, že místo květin tam rostou vaše peníze.

Jedná se o jednoduchý experiment, 3 stejné kytky, stejné podmínky, světlo, zálivka, ale pečovatel dává navíc květině různé energie: miluji tě, nenávidím tě a ignoruji tě (té tedy ani nic neříká prostě jí ignoruje). Pro jistotu je totéž i na květináči.

video shlédnete zde

Co se děje? Jak asi každý očekává, nejvíce prosperuje květina „miluji tě „. Pro mnohé překvapivě je na tom lépe květina „nenávidím tě“ a nejhůře ignorovaná květina. Proč?

Nejhorší je nedostat žádnou energii, žádnou pozornost. I negativní pozornost je pozornost.

A jak se toto vše týká peněz?

Málokdo se v rodině naučí dobře pečovat o své peníze, s láskou a pečlivostí. Peníze nás vyživují a my to jen potřebujeme uznat a věnovat jim trochu svého času a pozornosti (zálivka). Není nutno jim tuto lásku projevovat 24 hodin denně, každý den. Není nutné jim dát přednost před lidmi, stačí k nim mít vřelý, pozitivní vztah.

Rozšířenější jsou dva další přístupy: nesnášení – to je pak trochu taková finanční Itálie, jednou jsi dole, jednou nahoře. Velkou roli zde také hrají různá podvědomá přesvědčení jako „peníze jsou zdrojem zla“ nebo „peníze každého zkazí“.

Ignorovat své peníze se vážně nevyplácí a povede se jim stejně jako květině ve videu. Z nějakého důvodu je tento přístup společností hodnocen jako něco noblesního nebo oduševnělého. Možná pro mnicha, nevím. V normálním životě vede ignorování peněz spíše k nedůstojným situacím.

A teď upřímně. Ve kterém květináči jsou vaše peníze?

Linda Berger
je koučkou, propagátorkou metody EFT, milovnicí rituálů a vůbec všeho, co souvisí s hojností. Ukazuje lidem, jak odhodit své vnitřní bloky k penězům a jak se naladit na vlnu hojnosti. Je také autorkou eBooků Finance jako zrcadlo vnitřního nastavení, Cesty k hojnosti a on-line kurzu V hojnosti. Více se dozvíte zde.
Komentáře