Ve kterém květináči jsou tvé peníze?

Nedávno jsem shlédla níže uvedené video a měla jsem u toho jeden aha moment, který s tebou chci sdílet. Video samo je o vlivu energie na květiny. Nicméně zachycuje všeobecný princip pozornosti a proudění energie. 

Představ si totéž s penězi

Ten aha moment byl o tom, že místo kytek si můžeš dosadit prakticky cokoliv, třeba peníze (ale i vztahy, děti, prostě cokoliv). Dopřej si ten experiment ve své mysli a opravdu si představ si, že místo květin tam rostou tvé peníze.

Video dokumentuje jednoduchý experiment:  3 stejné kytky, stejné podmínky, světlo, zálivka, ale pečovatel dává navíc květině různé energie: miluji tě, nenávidím tě a ignoruji tě (té tedy ani nic neříká prostě jí ignoruje). Pro jistotu je totéž i na květináči.

video shlédneš zde>>>

Co se děje? Jak asi každý očekává, nejvíce prosperuje květina „miluji tě „. Pro mnohé překvapivě je na tom lépe květina „nenávidím tě“ a nejhůře ignorovaná květina. Proč?

Nejhorší je nedostat žádnou energii, žádnou pozornost. I negativní pozornost je pozornost.

A jak se toto vše týká peněz?

Málokdo se ve své rodině naučí dobře pečovat o své peníze, s láskou a pečlivostí. Peníze nás vyživují a my to jen potřebujeme uznat a věnovat jim trochu svého času a pozornosti (zálivka). Není nutno jim tuto lásku projevovat 24 hodin denně, každý den. Není nutné jim dát přednost před lidmi, stačí k nim mít vřelý, pozitivní vztah.

Velmi často k penězům praktikujeme vztah, který je něco mezi ignorováním a nesnášením. Nesnášení – to je  trochu taková finanční Itálie, jednou jsi dole, jednou nahoře. Velkou roli zde také hrají různá podvědomá přesvědčení jako „peníze jsou zdrojem zla“ nebo „peníze každého zkazí“.

Ignorovat své peníze se vážně nevyplácí a povede se jim stejně jako květině ve videu. Z nějakého důvodu je tento přístup společností hodnocen jako něco noblesního nebo oduševnělého. Možná pro mnicha, nevím. V normálním životě vede ignorování peněz spíše k nedůstojným situacím. Jedno je jistá, ignorované peníze ti nepokvetou.

A teď upřímně. Ve kterém květináči jsou tvé peníze?

PS. Svůj přístup můžeš kdykoliv vědomě změnit. Pokud ti to nejde, bude fajn se podívat, co je zatím.

PSS. Chceš si vědomě připomínat, že na své peníze máš myslet a naučit se nenásilnému vztahu k nim. Mrkni na skvělé pomocníčky Magnety hojnosti. Už jen tím, že si Magnety vystavíš v bytě nebo dáš do peněženky zabráníš tomu, abys své peníze ignorovala. Čtením jejich poselství si pomalu, ale jistě ke svým penězům začneš budovat lepší vztah.

Linda Berger
Jsem žena, manželka i matka, která miluje život a užívání si. Stejně tak moc si užívám objevy v krajině mysli, své i svých klientek.

Co se týče nastavení k penězům a prodeji, studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa, C. M. Sheldon, Laury Wright, Margaret M. Lynch a mnoha dalších. Mými mentorkami jsou Lenka Lutonská a Lucie Harnošová.

Krátce shrnuto, učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením k bohatství a prodeji. Vše, co se učím moc ráda zase svým způsobem předávám dál. Mými kurzy prošlo už 10 000 žen.

Co můžeš udělat ty? Poznej metodu, díky které budeš prodávat za hodně peněz. nebo Zjisti, co ti brání, žít v bohatství.
Komentáře