Přiveď své podnikání k novým vrcholům.

V dnešním článku se s tebou chci podělit o tři velmi jednoduché, ale důležité tipy, díky kterým budeš moct dostat své podnikání do růstového módu.

Tyto praktické rady jsem získala od světově uznávaného byznysového stratéga Ajita Nawalkhyho, který v současnosti řídí firmu Evercoach. Teď je budeš znát i ty a snadno je můžeš zavést do svého byznysu.

  • Tip 1: Nemůžeš finančně přerůst svoje mentální nastavení

Všechno začíná v hlavě. Ještě před všemi strategiemi, kterými teprve začneš všechno tvořit, je na prvním místě vždy tvoje mysl. Ta ovlivňuje tvoje emoce, které pak určují všechny tvoje výsledky.

Možná budeš namítat, že určitě je možné vydělat víc peněz, než je tvoje mentální nastavení. A ano, krátkodobě to možné je. Znám i takové podnikatele, kteří během krátké doby zaznamenali raketový růst a vysoké výdělky. Ale po nějakém čase se opět ocitli tam, kde je jejich mentální nastavení.

Takže pokud chceš skutečně stabilně finančně růst, musíš na prvním místě vždy pracovat na svém mentálním nastavení. Nelze to žádným způsobem obejít.

  • Tip 2: Nerozptyluj se v množství různých strategiích

Vyber si opravdu jen jednu podnikatelskou strategii, která s tebou rezonuje, a tu se nauč pořádně. Rozviň ji na maximum. Jednu strategii zdokonaluj, osvojuj si ji, dokud nezačneš díky ní vydělávat v řádech statisíců. Teprve až tato jedna strategie začne narážet na pomyslný strop, přidej druhou. A tu se taky nauč pořádně.

Podnikatelé napříč obory často dělají stejnou chybu – rozptylují se v různých strategiích. Pokud se ale člověk nenaučí perfektně aplikovat jednu strategii, je jisté, že nebude dobře používat žádnou.

Jakmile se naučíš používat dobře jednu strategii a teprve potom začneš postupně přidávat další, začneš i růst. Protože je to proces, kde je koncentrace a taky mistrovství.

  • Tip 3: Nastav si rychlost svého růstu

Podle toho, kolik věnujeme nějakému procesu energie, peněz a koncentrace, takové pak vidíme výsledky.

Ty, jako vědomá tvůrkyně svého života, si sama urči svou růstovou křivku.

Pokud chceš růst strmě, musíš počítat s tím, že takřka nebude možné vybírat si žádné peníze ze svého byznysu, ale budeš je muset dost možná všechny reinvestovat. Naopak pokud se rozhodneš výdělky použít na život, nebudeš mít tolik na reinvestování a budeš růst pomaleji.

Strategicky se rozhodni, kolik času, energie a peněz do svého podnikání vložíš – a přesně takový bude tvůj růst.

Uvědom si ale jednu důležitou věc – není možné srovnávat se s jiným podnikatelem, který roste třeba i rychleji než ty, když neděláš ty stejné věci. Pokud si vědomě nastavíš svou růstovou křivku byznysu, získáš stabilitu a potřebnou sebedůvěru. Budeš totiž vědět, že sis vědomě zvolila přesně takovýto růst a jdeš stabilně – v rámci svých energetických i finančních možností – nahoru.

Malá rada na  závěr: Sepiš si tyto tři tipy přesně na míru pro tvoje podnikání. Urči si svůj finanční mindset, koncentruj se, urči si svůj růst a buď v něm pevná. Dodá ti to jistotu i sebevědomí.

Potřebuješ na své cestě kouče a mentora? Nyní máš šanci vstoupit ke mě do malé koučovací skupiny.

Termín na poznávací sezení zdarma získáš tady >>>

Linda Berger
Jsem žena, manželka i matka, která miluje život a užívání si. Stejně tak moc si užívám objevy v krajině mysli, své i svých klientek.

Co se týče nastavení k penězům a prodeji, studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa, C. M. Sheldon, Laury Wright, Margaret M. Lynch a mnoha dalších. Mými mentorkami jsou Lenka Lutonská a Lucie Harnošová.

Krátce shrnuto, učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením k bohatství a prodeji. Vše, co se učím moc ráda zase svým způsobem předávám dál. Mými kurzy prošlo už 10 000 žen.

Co můžeš udělat ty? Poznej metodu, díky které budeš prodávat za hodně peněz. nebo Zjisti, co ti brání, žít v bohatství.
Komentáře