Rituál splněných přání

Tento rituál je tak jednoduchý, že vypadá jako pouhá hra. Sama jsem ho jako takovou zábavnou hru na začátku i brala. Nyní, pár let od seznámení se s ním, vidím, že je velmi mocný, skoro jako kouzelná hůlka.

Slavím, slavíš, slavíme

V koučovacích programech, které jsem absolvovala u lektorů z Ameriky a Kanady se kladl důraz na oslavu úspěchů. Velkých i malých, dokonce i pidi úspěšíků. Na začátku mi to přišlo spíš úsměvné, ale nakonec jsem viděla sílu toho, že člověk své úspěchy a pokrok slaví.

Energie oslavy je silnější než jen „suchá“ listina toho, co povedlo.

Mimochodem to je i skvělá praktika pro budování sebevědomí i optimismu.

Rituál splněných přání

S vytuněnou verzí téhož, jsem se setkala na jednom podnikatelském setkání a od té doby to dělám. Naučila jsem to nejprve spoustu svých kamarádek a když jsem zjistila, co to umí, nemůžu to nešířit dál.

Celý trik spočívá v tom už PŘEDEM oslavit to, co chceme. A to stejně upřímně jako kdyby se to už stalo. To je celé. Příliš jednoduché než aby to mohla být pravda?

Vyzkoušej a poděkovat mi můžeš později.

Nedělej to polovičatě, jdi do toho naplno! Nejlepší je to s někým sdílet a radovat se, oslavit to a klidně pořád více pouštět fantazii na špacír. Mluv o tom, co chceš oslavit, ťukni si na to a zapij to (jedno čím, třeba malinovkou, ale neochuď se o cinknutí). Raduj se, jako by se to už stalo.

Dělej to jako dítě! Nedávej si tam omezení a opravdu se vžij do toho, že slavíš úspěchy, které se staly.

Ideální rámec poskytují už naplánované oslavy, třeba Silvestr, narozeniny, tvé nebo něčí, to je jedno.

Výhodou je, že vše už je nachystáno, vládne sváteční atmosféra, prostě ideální okamžik pro rituál splněných přání. Oslav svůj úspěch klidně i tancem a zpěvem, rozhodně však zvonivým přiťuknutím a hlavně vytrubováním konkrétně toho, co slavíš.

Kdykoliv, kdekoliv a často

Slav své úspěchy dopředu pravidelně! Nemusíš se omezovat na předem naplánované oslavy. Nechceš přece čekat třeba rok? Jdi na večeři, kde oslavíš své úspěchy dopředu. Až se příště sejdeš s přáteli ťukni si na ty své úspěchy, co teprve přijdou.

Slav a tvoř svou realitu

Pro mě je tento rituál opravdovým tvořením reality. Když slavíme to, co už se stalo, slavíme minulost. Když slavíš, to co teprve přijde, slavíš nestvořené, nové a budoucí. K tomu je třeba otevřenost a důvěra. Nejlepší je slavit vše, včetně přítomnosti, ve které se nacházíš. Pak se tvůj život stane oslavou a mistrovským dílem.

Ať se ti tvé sny plní

S láskou  Linda

P.S.: S kamarádkami takto slavíme své podnikatelské úspěchy předem už pár let. Poprvé jsme si přišly trochu hloupě, zvláště když jsme zvážily své příjmy z podnikání. Již po roce jsme všechny přesně věděly, že oslava dopředu je NUTNOST. Tento rituál se u nás zabydlel.

P.S.S.: Toužíš v nadcházejícím roce zažít něco nového a zažít si tvorbu pomocí rituálů?

To mě zajímá

Linda Berger
Jsem žena, manželka i matka, která miluje život a užívání si. Stejně tak moc si užívám objevy v krajině mysli, své i svých klientek.

Co se týče nastavení k penězům a prodeji, studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa, C. M. Sheldon, Laury Wright, Margaret M. Lynch a mnoha dalších. Mými mentorkami jsou Lenka Lutonská a Lucie Harnošová.

Krátce shrnuto, učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením k bohatství a prodeji. Vše, co se učím moc ráda zase svým způsobem předávám dál. Mými kurzy prošlo už 10 000 žen.

Co můžeš udělat ty? Poznej metodu, díky které budeš prodávat za hodně peněz. nebo Zjisti, co ti brání, žít v bohatství.
Komentáře