Rituál splněných přání

Tento rituál je tak jednoduchý, že vypadá jako pouhá hra. Sama jsem ho jako takovou zábavnou hru na začátku i brala. Nyní, pár let od seznámení se s ním, vidím, že je velmi mocný, skoro jako kouzelná hůlka.

Slavím, slavíš, slavíme

V koučovacích programech, které jsem absolvovala u lektorů z Ameriky a Kanady se kladl důraz na oslavu úspěchů. Velkých i malých, dokonce i pidi úspěšíků. Na začátku mi to přišlo spíš úsměvné, ale nakonec jsem viděla sílu toho, že člověk své úspěchy a pokrok slaví.

Enerigie oslavy je silnější než jen „suchá“ listina toho, co povedlo.

Mimochodem to je i skvělá praktika pro budování sebevědomí i optimismu.

Rituál splněných přání

S vytuněnou verzí téhož, jsem se setkala na jednom podnikatelském setkání. Muž, který ho hlásá do světa a žije, se jmenuje Jiří Stibor.

Celý trik spočívá v tom už PŘEDEM oslavit to, co chceme. A to stejně upřímně jako kdyby se to už stalo. To je celé. Příliš jednoduché než aby to mohla být pravda?

Vyzkoušej a poděkovat mi můžeš později.

Nedělej to polovičatě, jdi do toho naplno! Nejlepší je to s někým sdílet a radovat se, oslavit to a klidně pořád více pouštět fantazii na špacír. Mluv o tom, co chceš oslavit, ťukni si na to a zapijte to (jedno čím, třeba malinovkou, ale neochuď se o cinknutí). Raduj se, jako by se to už stalo.

Dělej to jako dítě! Nedávej si tam omezení a opravdu se vžij do toho, že slavíš úspěchy, které se staly.

Ideální rámec poskytují už naplánované oslavy,  třeba Silvestr, narozeniny, vaše nebo něčí…to je jedno.

Výhodou je, že vše už je nachystáno, vládne sváteční atmosféra a třeba přijde i ohňostroj. Oslav svůj úspěch klidně i tancem a zpěvem, rozhodně však zvonivým přiťuknutím.

Kdykoliv, kdekoliv a často

Slav své úspěchy dopředu pravidelně! Neomezuj se na naplánované oslavy. Nechceš přece čekat třeba rok?  Jdi na večeři, kde oslavíš své úspěchy dopředu. Až se příště sejdeš s přáteli ťukni si na ty své úspěchy, co teprve přijdou.

Ať se ti tvé sny plní

S láskou  Linda

PS. S kamarádkami takto slavíme své podnikatelské úspěchy už pár let. Poprvé jsme si přišly trochu hloupě, zvláště když jsme zvážily své příjmy z podnikání. Již po roce jsme všechny přesně věděly, že oslava dopředu je NUTNOST. Tento rituál se u nás zabydlel.

PSS. Toužíš v nadcházejím roce zažít něco nového a vymanit se z cyklu „jeden rok jako druhý“? Něco pro tebe mám.

To mě zajímá

Linda Berger
je koučkou, propagátorkou metody EFT, milovnicí rituálů a vůbec všeho, co souvisí s hojností. Ukazuje lidem, jak odhodit své vnitřní bloky k penězům a jak se naladit na vlnu hojnosti. Je také autorkou eBooků Finance jako zrcadlo vnitřního nastavení, Cesty k hojnosti a on-line kurzu V hojnosti. Více se dozvíte zde.
Komentáře