Rituál splněných přání

Tento rituál je tak jednoduchý, že vypadá jako pouhá hra. Já sama jsem ho jako takovou zábavnou hru brala. Nyní dva roky od seznámení se s ním, vidím, že je velmi mocný, skoro jako kouzelná hůlka.

Slavím, slavíš, slavíme

V koučovacích programech, které jsem absolvovala u lektorů z Ameriky a Kanady se kladl důraz na oslavu úspěchů. Velkých i malých, dokonce pidi úspěšíků. Na začátku mi to přišlo úsměvné, ale nakonec jsem viděla sílu toho, že člověk své úspěchy a pokrok slaví.

Je to mimochodem skvělá praktika pro budování sebevědomí i optimismu.

Rituál splněných přání

S vytuněnou verzí téhož, jsem se setkala na jednom podnikatelském setkání. Muž, který ho hlásá do světa a žije, se jmenuje Jiří Stibor.

Celý trik spočívá v tom už PŘEDEM oslavit to, co chceme. A to stejně upřímně jako kdyby se to už stalo. To je celé. Příliš jednoduché než aby to mohla být pravda?

Vyzkoušejte a poděkovat mi můžete později.

Nedělejte to polovičatě, jděte do toho naplno! Nejlepší je to s někým sdílet a radovat se, oslavit to a klidně pořád více pouštět fantazii na špacír. Mluvte o tom, co chcete oslavit, ťukněte si, zapijte to (jedno čím, třeba malinovkou, ale neochuďte se o cinknutí) a radujte se, jako by se to už stalo.

Ideální rámec poskytují už naplánované oslavy,  třeba Silvestr, narozeniny, vaše nebo něčí…to je jedno.

Výhodou je, že vše už je nachystáno, vládne sváteční atmosféra a třeba přijde i ohňostroj. Oslavte svůj úspěch klidně i tancem a zpěvem, rozhodně však zvonivým přiťuknutím.

Kdykoliv, kdekoliv a často

Slavte své úspěchy dopředu pravidelně! Neomezujte se na naplánované oslavy. Nechcete přece čekat třeba rok.  Jděte na večeři, kde oslavíte své úspěchy dopředu. Až se příště sejdete s přáteli ťukněte si na ty své úspěchy, co teprve přijdou.

Ať se vám sny plní

Vaše Linda

PS. S kamarádkami takto slavíme své podnikatelské úspěchy už dva roky. Poprvé jsme si přišly trochu hloupě, zvláště když jsme zvážily své příjmy z podnikání. Již po roce jsme všechny přesně věděly, že oslava dopředu je NUTNOST. Tento rituál se u nás zabydlel.

PSS. Toužíte v nadcházejím roce zažít něco nového a vymanit se z cyklu „jeden rok jako druhý“? Něco pro vás mám.

To mě zajímá

Linda Berger
je koučkou, propagátorkou metody EFT, milovnicí rituálů a vůbec všeho, co souvisí s hojností. Ukazuje lidem, jak odhodit své vnitřní bloky k penězům a jak se naladit na vlnu hojnosti. Je také autorkou eBooků Finance jako zrcadlo vnitřního nastavení, Cesty k hojnosti a on-line kurzu V hojnosti. Více se dozvíte zde.
Komentáře