Štědrost a velkorysost

V různých moudrých knihách na téma bohatství a peníze se píše, že ke zvýšení hojnosti si máme osvojit postoj bohatých lidí.
To se snáze řekne než udělá s prázdnou peněženkou, že jo?
Jsou dvě věci, které si ale osvojit lze bez ohledu na stav konta.👉💜ŠTĚDROST a 👉💜VELKORYSOST
Štedrost je dělení se o to, co už mám, hodně nebo málo. Velkorysost je postoj, který se může projevovat jak v materiální rovině, tak i v rovině všeobecně lidské.
Velkorysost je i přivření oka nad nedostatky druhých, nejet vždy systémem něco za něco, fiftyfifty a „coztoho“.
💵💰Oba postoje aktivují i tzv. zákon přitažlivosti. Oba totiž vysílají zprávu „mám dost“ a tudíž si přitáhnete ještě více dostaku.
Oba postoje můžeme praktikovat každý den a jednoho dne se vyvinout do člověka, který může velkoryse podporovat druhé třeba i finančně.

Linda Berger
Jsem žena, manželka i matka, která miluje život a užívání si. Stejně tak moc si užívám objevy v krajině mysli, své i svých klientek.

Co se týče nastavení k penězům a prodeji, studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa, C. M. Sheldon, Laury Wright, Margaret M. Lynch a mnoha dalších. Mými mentorkami jsou Lenka Lutonská a Lucie Harnošová.

Krátce shrnuto, učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením k bohatství a prodeji. Vše, co se učím moc ráda zase svým způsobem předávám dál. Mými kurzy prošlo už 10 000 žen.

Co můžeš udělat ty? Poznej metodu, díky které budeš prodávat za hodně peněz. nebo Zjisti, co ti brání, žít v bohatství.
Komentáře