Víra v nedostatek

„Víra v nedostatek je příčinou, že více lidí si nedovoluje finanční hojnost, jakou si přejí. Když věříte, že existuje omezená hromada hojnosti a že to nestačí pro všechny udržujete se odděleni od hojnosti (např. když cítíte jako nespravedlivé, když někdo má více než ostatní a jste přesvědčeni o tom, že toho mají více, protože ostatním se toho nedostává) “ Ester a Jerry Hicks: Peníze a zákon přitažlivosti

Víra v nedostatek je nám od mládí prezentována jako skutečnost a je v nás hluboce zakořeněna. Musíme být lepší než ostatní abysme si ukrojili něco z pomyslného koláče hojnosti. Pokud před námi právě „jedl“ někdo úspěšný, doslova nám to vyžral a nás už nezbyde nic nebo drobečky.

Lidská společenství fungují dnes většinou na tomto principu. Avšak i Vesmir i Země vytváří vše v hojnosti a rovnováze.

Učím se tyto myšlenky nedostatku identifikovat jako strach. A dále s tím pak pracovat jako se strachem, nikoli realitou. Kořeny jsou hluboké, ale jsem na cestě.

Linda Berger
je koučkou, propagátorkou metody EFT, milovnicí rituálů a vůbec všeho, co souvisí s hojností. Ukazuje lidem, jak odhodit své vnitřní bloky k penězům a jak se naladit na vlnu hojnosti. Je také autorkou eBooků Finance jako zrcadlo vnitřního nastavení, Cesty k hojnosti a on-line kurzu V hojnosti. Více se dozvíte zde.
Komentáře