Víra v nedostatek

„Víra v nedostatek je příčinou, že více lidí si nedovoluje finanční hojnost, jakou si přejí. Když věříte, že existuje omezená hromada hojnosti a že to nestačí pro všechny udržujete se odděleni od hojnosti (např. když cítíte jako nespravedlivé, když někdo má více než ostatní a jste přesvědčeni o tom, že toho mají více, protože ostatním se toho nedostává) “ Ester a Jerry Hicks: Peníze a zákon přitažlivosti

Víra v nedostatek je nám od mládí prezentována jako skutečnost a je v nás hluboce zakořeněna. Musíme být lepší než ostatní abysme si ukrojili něco z pomyslného koláče hojnosti. Pokud před námi právě „jedl“ někdo úspěšný, doslova nám to vyžral a nás už nezbyde nic nebo drobečky.

Lidská společenství fungují dnes většinou na tomto principu. Avšak i Vesmir i Země vytváří vše v hojnosti a rovnováze.

Učím se tyto myšlenky nedostatku identifikovat jako strach. A dále s tím pak pracovat jako se strachem, nikoli realitou. Kořeny jsou hluboké, ale jsem na cestě.

Linda Berger
Jsem žena, manželka i matka, která miluje život a užívání si. Stejně tak moc si užívám objevy v krajině mysli, své i svých klientek.

Co se týče nastavení k penězům a prodeji, studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa, C. M. Sheldon, Laury Wright, Margaret M. Lynch a mnoha dalších. Mými mentorkami jsou Lenka Lutonská a Lucie Harnošová.

Krátce shrnuto, učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením k bohatství a prodeji. Vše, co se učím moc ráda zase svým způsobem předávám dál. Mými kurzy prošlo už 10 000 žen.

Co můžeš udělat ty? Poznej metodu, díky které budeš prodávat za hodně peněz. nebo Zjisti, co ti brání, žít v bohatství.
Komentáře