Znáte mrtvé a živé peníze?

Určitě znáte pohádku o živé a mrtvé vodě. Pak je tu i ta o živých a mrtvých penězích, která se běžně nevypráví. Přitom její znalost může přinést spoustu hojnosti do života každému, kdo se jí řídí.

Jestli se chcete dozvědět, jak platit penězi, tak aby se vám vracely zpět, stačí si přečíst tento článek a začít s tím.

Férové varování předem: metoda není vědecky ověřitelná. Budeme se pohybovat čistě ve sféře symbolů.  Pokud je to pro vás nepřijatelné, raději článek vůbec nečtěte.

Moudrost léčitele

Toto moudro mi předal jeden léčitel, u kterého jsem byla úplně z jiného důvodu. Jak k tomu došlo? Někdo by řekl náhodou, ale já na náhody nevěřím. Rozhovor vzniknul při placení za konzultaci.

Platila jsem třemi bankovkami.

Pán se na mě podívá a říká: „Vy to znáte?“ Udiveně na něj koukám a nechápu.

„To s tím placením, aby se vám peníze vracely.“

„Ne to neznám.“

„To je zajímavé, že jste mi všechny bankovky dala tak, aby se vám peníze vrátily zpátky.“

„Podívejte“ a začne mi to nadšeně vysvětlovat.

Já na to: „To je skvělé, můžu o tom napsat?“

„Kam to chcete psát?“

Na to mu vylíčím, co dělám, pán kýve hlavou a říká: „To je zajímavé, klidně to napište, ať se dobro šíří.“

Symbolika peněz

je hned dvojí. Jednak peníze samy jsou symbolem určité hodnoty, sto korun, pět set korun atd. Peníze jsou navíc potištěny obrázky, které nejsou náhodné a mají svojí symboliku. Většina lidí o tom nic neví, a proto toho neumí využít ve svůj prospěch.

Nyní se mi dostalo vysvětlení, které je praktické. Pátrala jsem po internetu a zjistila jsem, že to není žádné tajemství, ale není to ani známá věc. Navíc jsem zjistila, že pravidlo platí i pro měny jako euro a dolar. Symboly sice vypadají jinak, ale význam je stejný.

Živé a mrtvé bankovky

Na příkladu pětistovky si ukážeme, jak to funguje.

krásná, ale již MRTVÁ Božena Němcová

České bankovky na sobě mají z vrchní strany vždy nějakou osobnost. Nacházíme zde velikány české historie a kultury jako byli Karel IV., Božena Němcová, František Palacký nebo Tomáš G. Masaryk. Žádný z těchto velikánů už nežije. To jsou mrtvé peníze.

Z druhé strany bankovek je pak nějaký nadčasový, věčně živý obraz např. katedrála atd.

múza nebo bohyně, věčně ŽIVÁ

Pozor teď to přijde!

Při placení bankovkou lícovou stranou (tedy mrtvým člověkem nebo dírou) vám peníze ubydou. Platíte-li rubovou stranou vzhůru, používáte živé peníze a ony se vám vrátí zpět.

Plaťte vždy rubovou stranou vzhůru a peníze se k vám budou vracet.

Síla symbolu nebo myšlenky

Když při každém placení správně otočíte bankovku s vědomím, že tyto peníze se k vám vrátí, tak už jen na základě zákonu přitažlivosti, se tak musí stát. Takže je vlastně jedno, jestli je to o symbolu nebo o síle myšlení, hlavně že vaše peníze přijdou zpět.

Násobení

Mně se vždycky líbil rub dvoustovky. Ta dětská ručička mi přišla roztomilá. To jsem ještě ani nevěděla o jejím hlubším významu. A to, že i malý skutek se k vám mnohonásobně vrátí. Taktéž i placení správným způsobem touto bankovkou.

Platí to i mimo český rybník

Po té, co jsem tuto informaci obdržela jsem trochu prozkoumávala internet. Tato metoda se dá dohledat u různých zdrojů a platí i na jiné měny. Rozhodně na eura i dolary. Je tam jiná symbolika, ale stejné použití.

Třeba Eura používají symbol „díry“ a „mostu“. Díra odpovídá mrtvým penězům. Obrazně je to díra, ze které už peníze neuvidíte. Most naopak spojuje, takže po té, co penízky šly jinam, se vrátí zpátky k vám. Ukážeme si to na bankovce 50 Euro.

Na prvním obrázku jsem zakroužkovala díru, most je viditelný dobře sám od sebe.

 

Neznám všechny bankovky světa, ale předpokládám, že to bude fungovat stejně.

Hodně štěstí a ať se vám peníze vracejí.

S láskou Linda

Chtěli byste snadno přitahovat peníze do svého života?

Mrkněte na tuto příležitost ⬇️

Přeješ si

Žít v hojnosti a dostatku?

Už nemuset přemýšlet nad každým výdajem a mít dost všeho pro sebe i svou rodinu.

Tímto kurzem již prošlo 0 žen.

Linda Berger
Jsem žena, manželka i matka, která miluje život a užívání si. Stejně tak moc si užívám objevy v krajině mysli, své i svých klientek.

Co se týče nastavení k penězům a prodeji, studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa, C. M. Sheldon, Laury Wright, Margaret M. Lynch a mnoha dalších. Mými mentorkami jsou Lenka Lutonská a Lucie Harnošová.

Krátce shrnuto, učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením k bohatství a prodeji. Vše, co se učím moc ráda zase svým způsobem předávám dál. Mými kurzy prošlo už 10 000 žen.

Co můžeš udělat ty? Poznej metodu, díky které budeš prodávat za hodně peněz. nebo Zjisti, co ti brání, žít v bohatství.
Komentáře