CHCEŠ, ABY ROK 2023 BYL NEJLEPŠÍM ROKEM TVÉHO ŽIVOTA? JAK NA TO?

Rok 2023 může být nejlepším rokem tvého života, pokud si to přeješ.

Jaký byl pro tebe minulý rok?

  • Byl náročný nebo pohodový?
  • Udály se v tvém životě nějaké změny?
  • Byly příjemné nebo nepříjemné?
  • Pro spoustu lidí to byl hodně náročný rok.
  • Jak vnímáš události, kterými sis prošla?
  • Cítíš vztek, pocit viny, křivdu nebo odpuštění a přijetí?
 

Ráda bych s tebou posdílela tři důležitá poznání

Tři poznání

První poznání

Prvním je, že všechno co se děje, se děje vždy pro tvé nejvyšší dobro i když to může vypadat sebehůř. Většinou to pochopíme až s odstupem času a všechno nám do sebe zapadne jako puzzle. Zkušenosti nás posouvají vpřed, hlavně ty tzv. negativní. Bez toho, co jsi prožila bys nebyla tím skvělým člověkem, jakým dnes jsi.

Jenže zde právě většina z nás místo využití zkušenosti tato „vlákna odstřihává“. Třeba tak, že to hodnotíme negativně, se studem a odporem. Zkrátka a dobře i tyhle události patří do našeho života a dělají ho bohatším. Taky tvoří energetickou základnu dalšího tvoření.

Silnější jsi celistvá a celistvá nejsi, pokud něco popíráš.

Druhé poznání

Druhá věc, kterou bych chtěla s tebou posdílet je, že se nám nikdy neděje nic, na co bychom nejdříve nepomysleli. Do naší reality se nepromítne nic, co by se nejdřív neobjevilo v naší mysli. Jen si vzpomeň, neměla jsi nejdřív strach, aby se právě tohle nestalo?

Proto je důležité se strachy nakládat vědomě.

Třetí poznání

Třetí a úplně nejdůležitější věcí o kterou bych se chtěla s tebou podělit je, že ty jsi ten, kdo utváří svůj život. Ty jsi tvůrce svého života, ne jeho oběť. To my si vybíráme a tvoříme v životě štěstí i problémy.

Možná to pro tebe není žádná novinka, ale víš skutečně, jak na to? Naše mysl je velmi mocná, někdy je však třeba se vydat do podvědomí. Chci, abys žila takový život, jaký si přeješ, aby tvá přání nebyla jenom přání, ale aby se stala tvou realitou.

Jednou z neúčinnějších a přitom nejkrásnějších cest jsou rituály

Rituály jsou součástí lidstva již od pradávných dob. Díky rituálům se naše přání zhmotňují. Rituál je mostem mezi naším přáním a naší realitou.

Máme začátek nového roku a to je nejlepší doba využít kouzla rituálů a vydat se s jejich pomocí naproti životu, jaký chceš žít.

Pomocí rituálů můžeš rozpustit jakoukoli stagnaci a minulost nechat za sebou. Naladíš se na vlnu nejkrásnějších, neomezených možností, které ti život nabízí. Staneš se skutečným tvůrcem svého života navždy. Díky programu, který jsem pro tebe připravila se naučíš krok za krokem jednoduše tvořit svůj život a to vše podpoříš jedním z nejsilnějších symbolů vesmíru.

Udělej hned teď první krok pro svůj nejlepší rok.

Klikni na obrázek a ponoř se do tajů rituálů.

Tagy:
Linda Berger
Jsem žena, manželka i matka, která miluje život a užívání si. Stejně tak moc si užívám objevy v krajině mysli, své i svých klientek.

Co se týče nastavení k penězům a prodeji, studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa, C. M. Sheldon, Laury Wright, Margaret M. Lynch a mnoha dalších. Mými mentorkami jsou Lenka Lutonská a Lucie Harnošová.

Krátce shrnuto, učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením k bohatství a prodeji. Vše, co se učím moc ráda zase svým způsobem předávám dál. Mými kurzy prošlo už 10 000 žen.

Co můžeš udělat ty? Poznej metodu, díky které budeš prodávat za hodně peněz. nebo Zjisti, co ti brání, žít v bohatství.
Komentáře