CHCEŠ, ABY ROK 2023 BYL NEJLEPŠÍM ROKEM TVÉHO ŽIVOTA? JAK NA TO?

Rok 2023 může být nejlepším rokem tvého života, pokud si to přeješ.

Jaký byl pro tebe minulý rok?

  • Byl náročný nebo pohodový?
  • Udály se v tvém životě nějaké změny?
  • Byly příjemné nebo nepříjemné?
  • Pro spoustu lidí to byl hodně náročný rok.
  • Jak vnímáš události, kterými sis prošla?
  • Cítíš vztek, pocit viny, křivdu nebo odpuštění a přijetí?
 

Ráda bych s tebou posdílela tři důležitá poznání

Tři poznání

První poznání

Prvním je, že všechno co se děje, se děje vždy pro tvé nejvyšší dobro i když to může vypadat sebehůř. Většinou to pochopíme až s odstupem času a všechno nám do sebe zapadne jako puzzle. Zkušenosti nás posouvají vpřed, hlavně ty tzv. negativní. Bez toho, co jsi prožila bys nebyla tím skvělým člověkem, jakým dnes jsi.

Jenže zde právě většina z nás místo využití zkušenosti tato „vlákna odstřihává“. Třeba tak, že to hodnotíme negativně, se studem a odporem. Zkrátka a dobře i tyhle události patří do našeho života a dělají ho bohatším. Taky tvoří energetickou základnu dalšího tvoření.

Silnější jsi celistvá a celistvá nejsi, pokud něco popíráš.

Druhé poznání

Druhá věc, kterou bych chtěla s tebou posdílet je, že se nám nikdy neděje nic, na co bychom nejdříve nepomysleli. Do naší reality se nepromítne nic, co by se nejdřív neobjevilo v naší mysli. Jen si vzpomeň, neměla jsi nejdřív strach, aby se právě tohle nestalo?

Proto je důležité se strachy nakládat vědomě.

Třetí poznání

Třetí a úplně nejdůležitější věcí o kterou bych se chtěla s tebou podělit je, že ty jsi ten, kdo utváří svůj život. Ty jsi tvůrce svého života, ne jeho oběť. To my si vybíráme a tvoříme v životě štěstí i problémy.

Možná to pro tebe není žádná novinka, ale víš skutečně, jak na to? Naše mysl je velmi mocná, někdy je však třeba se vydat do podvědomí. Chci, abys žila takový život, jaký si přeješ, aby tvá přání nebyla jenom přání, ale aby se stala tvou realitou.

Jednou z neúčinnějších a přitom nejkrásnějších cest jsou rituály

Rituály jsou součástí lidstva již od pradávných dob. Díky rituálům se naše přání zhmotňují. Rituál je mostem mezi naším přáním a naší realitou.

Máme začátek nového roku a to je nejlepší doba využít kouzla rituálů a vydat se s jejich pomocí naproti životu, jaký chceš žít.

Pomocí rituálů můžeš rozpustit jakoukoli stagnaci a minulost nechat za sebou. Naladíš se na vlnu nejkrásnějších, neomezených možností, které ti život nabízí. Staneš se skutečným tvůrcem svého života navždy. Díky programu, který jsem pro tebe připravila se naučíš krok za krokem jednoduše tvořit svůj život a to vše podpoříš jedním z nejsilnějších symbolů vesmíru.

Udělej hned teď první krok pro svůj nejlepší rok.

Klikni na obrázek a ponoř se do tajů rituálů.

Linda Berger
je koučkou, propagátorkou metody EFT, milovnicí rituálů a vůbec všeho, co souvisí s hojností. Ukazuje lidem, jak odhodit své vnitřní bloky k penězům a jak se naladit na vlnu hojnosti. Je také autorkou eBooků Finance jako zrcadlo vnitřního nastavení, Cesty k hojnosti a on-line kurzu V hojnosti. Více se dozvíte zde.
Komentáře