Co dělat, když se zasekneme na mrtvém bodě?

Když se člověk rozhodne podnikat, ale i budovat své bohatství a blahobyt, tak vždy dříve nebo později narazí na kostlivce, které v sobě někde ukrývá. Protože to jací jsme, se projeví vždy a všude, ať to pozitivní, tak i to negativní. Je opravdu jedno, o jakou oblast života se jedná.

A projeví se to často ve formě nějaké překážky, která sídlí hluboko v nás. Náš mrtvý bod. Ať už je to nějaký strach ze selhání, z neúspěchu, z něčeho nového, co tomu řeknou ostatní, z riskování, apod. Tohle jsou často větší překážky než třeba zařídit legislativní věci nebo napsat propagační text.

Naštěstí dnešní doba je čím dál tím více taková, že propojuje to hmotné s tím nehmotným – duchovním. Lidé si to začínají čím dál tím více uvědomovat. Proto se i objevuje spousta terapeutů, mentorů a koučů, kteří lidem pomáhají tyto vnitřní překážky zdolávat, bortit a měnit. Protože mnohdy si to sami neuvědomujeme, že to, že se nám nedaří vydělávat, je zakořeněno někde hlouběji v nás, než jen ve špatně nastavené reklamě.

A ono zdolávat, bortit a měnit tyto vnitřní překážky, nejde vždy snadno. Protože pravda o nás samých je to poslední, co bychom chtěli slyšet. A udělat změnu je to, čemu se vždy nejvíce vyhýbáme. Proto není od věci mít k tomuto procesu efektivní pomocníky, kteří ten proces pomůžou urychlit a usnadnit. Překonat náš mrtvý bod.

Pomocníci pro zdolávání překážek

Budu mluvit o hodně konkrétních pomocnících, a to o Bachových esencích a o homeopatii. Mám s nimi totiž bohaté zkušenosti a znám na vlastní kůži, jak dokážou člověka posunout. A to nejen, když je člověk nějak fyzicky nemocný. Ale hlavně vím, jak člověka posunují zevnitř. Pomáhají mu vidět, kde má tu svou překážku, tu svou pomyslnou „chybu“.

Bachovy esence a homeopatie jsou univerzální v tom, že je lze propojit s dalšími metodami, které pomáhají člověku opustit staré vzorce. Dokážou zvýšit efektivnost a výsledky těchto metod. Jsou takovým správně nastaveným zrcadlem. Protože dokážou obejít ty obranné mechanismy člověka, které si sám nastavil.

Tyto obranné mechanismy si stavíme proto, abychom již znovu nemuseli zažít situaci, která nám byla kdysi nepříjemná, při které jsme se třeba báli a zažili nějaké trauma. Proto si vytvoříme určité „obranné“ mechanismy chování, kterým začneme věřit, že jsou správné a nechceme je měnit. Mají nás chránit.

Z počátku to tak funguje a my jsme spokojení. Ale po určité době zjistíme, že nám to v určitém ohledu i škodí. Ono nikdy není nic jen dobré nebo špatné. Vše je proměnlivé. Takže po určitém čase už nám vzniklá situace nebude vyhovovat. A je to proto, že nás to kope do opravdového řešení našeho problému.

Ono to však nemusí být nic příjemného. Tím, že jsme to takto nějakou dobu odkládali, tak to může znamenat i překopat celý svůj život od základů.

Nový pohled na věc

No a právě pro tyto situace jsou Bachovy esence a homeopatie neskutečně nápomocné. Tito pomocní nám pomáhají vidět celou naši situaci jinak. Pomáhají nám hledat ta správná řešení, jít po příčině problému a překonat náš mrtvý bod s vidinou, že vše bude zase dobré.

Jedním z takových mezistupňů je situace, kdy si to člověk již vše uvědomuje racionálně, co se mu děje, ale není schopen se stejně posunout. A Bachovky i homeopatie pomáhají člověka spojit se svým srdcem, nechat to uvědomění projít na hlubší úrovni a tudíž odbourat bariéry, které si sám vytvořil. To je jejich další kouzlo.

Pokud vás tedy trápí něco hlubšího než jen nastavení e-mailingu nebo napsání článku na blog, tak zkuste zavítat na konzultaci Bachových esencí a homeopatie. 

Může to být pro vás perfektní start pro změnu vašeho matrixu, ve kterém nyní žijete, a neprospívá vám.

Přeješ si

Žít v hojnosti a dostatku?

Už nemuset přemýšlet nad každým výdajem a mít dost všeho pro sebe i svou rodinu.

Tímto kurzem již prošlo 0 žen.

Tagy:
Avatar photo
Darina Šindelářová
Jsem pedagog volného času, lektor a poradce Bachových esencí. Pomáhám lidem s nepříjemnými emocemi, aby se opět cítili v klidu a pohodě. Více o mně na www.darinasindelarova.cz
Komentáře