Jak posílit hojnost v temném období a připravit se na triumf

V přírodě nastává temné období. Poslední listí za chvíli spadne a energie Země se stahuje dovnitř. My to cítíme jako chlad. Dny jsou krátké, noci dlouhé. Ovlivňuje to nějak naši hojnost?

Ve společnosti je zavedený lineární přístup. Dělat vždy vše stejně, v létě v zimě, ve dne, v noci, muži, ženy, děti. Podle tohoto principu bychom měli i budování hojnosti a příjmu pojmout za všech podmínek stejně nebo-li pořád s nohou na plynu.

Dává Ti tento přístup smysl a hlavně vydržíš ho dlouhodobě? Nezakládáš si na věčnou únavu a v nejhorším na vyhoření?

Kde je hojnost v zimě?

Bývala jsem přesvědčená, že v tmavém období v přírodě hojnost prostě není. Snad krom nadbytku sněhu, pokud se zadaří. Na straně druhé mi to nějak nedávalo smysl, protože příroda je ze své podstaty hojná.

Časem mi došlo, že bohatství přírody, které jinak máme na očích, je nyní skryto zraku. Je pod povrchem, je uvnitř a je také v odpočinku.

Co to znamená prakticky? I pro nás je dobré zaměřit pozornost dovnitř a dovolit si odpočívat, stejně jako příroda. Ona se nebojí, že když teď nepřitlačí, že bude v nedostatku.

Ideální aktivity hojnosti

  1. Očista vnitřního světa.
  2. Transformace prostoru domova se záměrem hojnosti.
  3. Odpočinek.
  4. Příprava na triumf.

Vnitřní očista

V temném, podušičkovém období nám skoro sami vyplouvají vnitřní stíny. Je dobré najít odvahu se na ně podívat a pročistit je. Obdobně je to s bloky nebo nefunkčními modely ohledně hojnosti a peněz. Toto je ideální období k očistě vnitřního světa, tak abychom později měli uvnitř prostor, kam hojnost může volně proudit.

Hodí se jakékoliv techniky práce s vnitřním světem, přesvědčeními a emocemi. Nabídka je široká a každému vyhovuje něco jiného. Může to být třeba psaní deníku, konstelační práce, Access techniky, očistné meditace, dýchání, rituály, šamanské cesty. Já sama miluju k tomu účelu EFT anebo kombinaci metod (takový vnitřní driják 😂). Není lepší nebo horší technika, každý však reagujeme trochu na něco jiného.

Čím více vnitřní práce zvládneme udělat v tomto období, tím více efektu pak bude mít naše snažení ve vnějším světě. Totéž platí o dočerpání se spánkem a celkovém zvolnění.

Pravidelné čištění „potrubí hojnosti“ vede i k tomu, že lépe fungují již existující projekty, přichází zajímavé vánoční bonusy a podobně.

Domov jako sídlo hojnosti

Domov je naším vnitřním prostorem. Podle učení feng-shui je uspořádání domova důležité pro náš proud hojnosti. I zde je vhodné období zbavit se nefunkčních věcí a těch, které vám nedělají radost (můžete je darovat nebo věnovat na charitu). Rozhodně je dobré projít si takové ty „nánosy zbytečností“. V zimě trávíme doma více času a tak má na nás jeho uspořádání větší vliv.

Spousta lidí toto dělá nějak intuitivně, protože uklízí své bytečky na Vánoce. Doporučuji k tomu dát vědomou myšlenku uvolňování prostoru hojnosti. Můžeš zapojit celou rodinu. Třeba mladší dcerce to vysvětluju tak, „aby měl Ježíšek místo na nové dárky“. I ona tak vytřídí hračky, se kterýma si nehraje, do charitativní sbírky.

K vytunění myšlenky hojnosti domova, jsem s výtvarnicí, Hanou Šišperovou, vytvořila sadu Magnety hojnosti. Je tam i obrázek speciálně navržený pro roh hojnosti, jmenuje se příhodně Strom peněz.

Odpočinek

Cože, odpočinek jako aktivita hojnosti?

Ano, ano, ano. Vše musí být v rovnováze  a tak si dopřej odpočinek nebo alespoň zpomal. Choď do sauny, wellness na masáže, pij horký čaj s přáteli. Najdi si čas na sebe a na rodinu.

Vysíláš tím signál vesmíru i sobě, že se umíš ocenit, že umíš přijímatradovat se ze života.

(Pokud věříš na tvrdou dřinu, budeš mít pochopitelně vždy více práce. Sorry.)

Příprava na triumf

Neznamená to, že v tomto období nebudeš vůbec pracovat nijak jinak než uvnitř své duše a domova. (I když hezké by to bylo, o tom žádná.)

I v oblasti práce se můžeš zbavit starého a nefunkčního…návyků, produktů, nefunkčních strategií i spolupráce.

Období zkrátka nabádá ke zvolnění. Lépe uslyšíš svojí intuici ohledně dalších kroků a nápadů. Patří sem i veškeré přípravné práce. Rozumím pod tím třeba práci na webu i tvorbu věcí, které spatří světlo světa až později, chystání a shromažďování informací. Je tu taky rozhlížení se, vyrábění a pokládání základů nové nebo staronové činnosti. (Je jasné, že sezónní věci z logiky věci úplně odmlku mít nemůžou.)

Období nás vyzývá, abychom tvořili svůj život zevnitř. Můžeš si nakreslit nebo sepsat svou vizi, použít vizualizaci nebo meditaci a zasadit tak vnitřní semínko.

Zkrátka a dobře, můžeš si vše v klidu nachystat na svůj velký triumf.

CHCI MAGNETY POD STROMEČEK

Ať se Ti daří a ať hojnost proudí,

S láskou Linda

Linda Berger
Jsem žena, manželka i matka, která miluje život a užívání si. Stejně tak moc si užívám objevy v krajině mysli, své i svých klientek.

Co se týče nastavení k penězům a prodeji, studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa, C. M. Sheldon, Laury Wright, Margaret M. Lynch a mnoha dalších. Mými mentorkami jsou Lenka Lutonská a Lucie Harnošová.

Krátce shrnuto, učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením k bohatství a prodeji. Vše, co se učím moc ráda zase svým způsobem předávám dál. Mými kurzy prošlo už 10 000 žen.

Co můžeš udělat ty? Poznej metodu, díky které budeš prodávat za hodně peněz. nebo Zjisti, co ti brání, žít v bohatství.
Komentáře