EFT a finance, zkušenost ze života

Léčitelkou, Lucií Rimona, sdílí jakou roli sehrálo EFT na její cestě.

Ahoj Lucko, můžeš se krátce představit?

13717984_10205533653895685_1640900617_oV současné době žiji v UK, jsem žena-léčitelka. Mám dar vnímat souvislosti mezi duchovními zákony a každodenním praktickým životem a díky tomu pomáhám lidem léčit příčinu jejich problémů, tak aby mohli žít život, po kterém touží. Tyto techniky kombinuji s léčivou sílou bylin. Zároveň učím ostatní, jak si mohou pomocí techniky EFT léčit a zlepšit své životy sami a v pohodlí domova.

 

Jak a proč jsi se rozhodla dělat, to co děláš?

Cítím, že léčitelství mi bylo dáno do vínku. Všechny události mého života, jak pozitivní, tak i negativní směřovali k tomuto bodu – abych se naučila techniky, díky kterým se dá léčit a pomáhala tak ostatním.

Zároveň od malinka mám hodně blízko k přírodě a je pro mě logické obracet se tam pro pomoc, raději než brát chemické pilulky. Je pro mě přirozenější pátrat po duchovních příčinách nemocí a blocích, než své neduhy řešit operacemi apod. Dávám přednost prevenci, před následnou kolikrát zdlouhavou léčbou. Toto chci i předávat dále.

EFT předávám dále, protože se mi líbí jeho jednoduchost. Cítím že, pokud se ho lidé naučí, mohou si i hodně pomoci sami. Můj názor je, že v dnešní době, by člověk měl být co nejsamostatnější a co nejméně závislý a vyhledat pomoc/ léčitele až když si doopravdy sám neví rady.

Jaké oblasti života nebo problémy s tebou lidé řeší nejvíce? Dá se tam vysledovat nějaký vzor nebo trend?

Určitě se v tom dá určitý vzor vysledovat. Často mě vyhledají lidé, kteří řeší podobné problémy, které jsem sama ve svém životě řešila také. Nejčastěji ke mně přicházejí lidé se vztahovými problémy, hodně často také s tím, že jsou neustále pod stresem a s příznaky vyhoření. Někdy i s finančními problémy a tématy hojnosti.

Často jsou to i lidé, kteří se nespokojí s málem a chtějí žít svůj plný potenciál. Jsou to lidé, ve kterých vidím obrovskou sílu a chuť měnit věci ve svém životě.

Občas přijdou lidé i s vyloženě fyzickým problémem, ale těch je menšina.

Ty žiješ ve Velké Británii, znamená to, že léčíš jen Angličany nebo pracuješ i na dálku?

V současné době nejvíce pracuji s Čechy, kteří žijí v Čechách. V tomto případě využíváme sezení po Skype. Do Čech přijíždím tak 3x-4x do  roka a pokaždé si vyhrazuji také čas na osobní sezení. Také pracuji s Čechy žijícími v zahraničí.

A menšinu pak tvoří Angličané. Už jsem, ale na léčení měla i různé národnosti, rasy i vyznavače různých náboženství. Např. jsem měla na sezení i docela dost černochů, dále pak Maďarku, Rumunku, Ukrajinku, Italku, Portugalku a Indo-Pakistánce.

 Jaké  hlavní výhody ti přináší tvá práce?

Těch plusů je hodně. Ale mezi nejdůležitější určitě patří setkávání se zajímavými milými lidmi a práce z domu.

Mám i ráda zrcadlo, které je mi nastavováno skrze lidi, kteří ke mně chodí. Někdy přináší problémy, které se mi již podařily vyřešit, jindy zase poukazují na to, co ještě je potřeba léčit ve mně. Tahle interakce mě hodně baví. Je to krásná škola života.

Zároveň i díky všem svým vzdělávacím seminářům mám kolem sebe síť dalších léčitelů, hodně se vzájemně podporujeme na naší cestě, táhneme za jeden provaz, protože víme, že všichni máme stejný cíl – dávat ze sebe to nejlepší a pomáhat lidem a tím i planetě Zemi.

 Myslíš, že je EFT pro každého?

Myslím, že každý má svoji cestu. Taky záleží, co člověk zde má naplnit, co se zde má učit. Pro někoho to třeba může být mít rodinu, někdo zase má světu přispívat hmotně, jiní lidé mají léčit. Myslím, že na tom až tak nezáleží, důležité je aby se člověk ve svém životě cítil dobře.

Pokud jde o techniku EFT, tak myslím, že má potenciál být pro každého. Záleží na jednotlivci, jestli mu to sedne, jestli se mu líbí, jestli ho něčím přitahuje.

Co si myslíš, je největší obtíž na začátcích s EFT a jak ji překonat. 

Myslím si, že to bude strach z neznámého. Člověka kolikrát může blokovat špatná zkušenost s jinou technikou, nebo i s praktikem. Než jsem se pustila do EFT, tak jsem to měla podobně, ale překonala jsem to, protože mě hodně přitahovala. Dala jsem na hlas ve mně.

Lucko, ty jsi mi jednou řekla, že ti EFT pomohlo i finančně. Jak podle tebe 13819655_10205534026104990_1232807757_nsouvisí stres a finanční nedostatek?

Hodně. Vlastně téma finančních bloků bylo první, které jsem začala s EFT zpracovávat. Zaměřuji se na stres obecně, na takový ten, který přináší každodenní kolotoč.

Vlastně když prezentuji svůj projekt, tak lidem říkám, že jsem sama prošla 2 několikaletými obdobími stresu.

V prvním období, to byl hlavně stres v práci, stres z nezdravých vztahů a i z pocitu požadavku okolí na to abych podávala velké fyzické výkony (jsem původně tělocvikář a 10let jsem aktivně lezla po horách a skalách).

Druhé období se týkalo hlavně finančního stresu. Naštěstí toto období skončilo objevem EFT. Podařilo se mi pak zvýšit svůj příjem 2x během 6 měsíců. Stres určitě hodně souvisí s financemi, protože jakmile je člověk ve stresu, tak dělá i horší finanční rozhodnutí, než když je v klidu.

Co si myslíš, že by ještě mělo být řečeno?13814636_10205534032305145_976785291_n

Děkuji za otázky. Myslím, že byly vyčerpávající. Možná bych ještě čtenářům vzkázala, pokud je tato zkratka EFT přitahuje i když třeba neví, o co přesně jde, tak že je to pro ně to pravé. A ať nic už neodkládají a začnou dnes. Stojí to za to. A mnohonásobně se jim to vrátí ve formě vnitřního klidu.

Lindo, moc děkuji za rozhovor……

Lucka je také autorkou několika eBooků: její ebooky  5 vhledů o stresu, které změní váš pohled na svět , Manuál EFT aneb „Základní recept EFT“  a Cesta k harmonickému životu  si můžete stáhnout zdarma.

Její placený eBook  Jak zvládat stres najdete zde.

Tagy:
Linda Berger
Jsem žena, manželka i matka, která miluje život a užívání si. Stejně tak moc si užívám objevy v krajině mysli, své i svých klientek.

Co se týče nastavení k penězům a prodeji, studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa, C. M. Sheldon, Laury Wright, Margaret M. Lynch a mnoha dalších. Mými mentorkami jsou Lenka Lutonská a Lucie Harnošová.

Krátce shrnuto, učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením k bohatství a prodeji. Vše, co se učím moc ráda zase svým způsobem předávám dál. Mými kurzy prošlo už 10 000 žen.

Co můžeš udělat ty? Poznej metodu, díky které budeš prodávat za hodně peněz. nebo Zjisti, co ti brání, žít v bohatství.
Komentáře