Zatočte s únavou a letargií

Zatočte s únavou a letargií

 

Pro dn12788151_165372620513172_754297715_nešek jsem pozvala k rozhovoru Marii Vavrochovou, ženu, která by mohla energii a elán krájet a rozdávat. Jelikož to úplně takto nejde provést:-),  začala tedy Marie  učit druhé, jak se zbavit se neustálé únavy a letargie. Rovněž  inspiruje lidi, jak nastartovat změny v jejich životě a začít žít zdravěji. Vše odzkoušela na sobě, tuto cestu ušla před vámi, od nespokojené a  vyčeprapané k energické,  zářící , inspirující a moudré.

Pokud už jste četli něco na mém blogu, tak víte, že tématem je hojnost a životní a finanční bohatství. Právě apatie a věčná únava však mohou být vašimi hlavními překážkami na cestě k lepšímu životu. Na to, abyste do života vnesli důležité změny, potřebujete na začátku nejen velkou míru nadšení, ale i energii, která vám pomůže vydržet a změny prosadit.

 

Co pro tebe znamená bohatství?

Bohatství pro mne znamená finanční nezávislost. To, že člověk má dostatečně velkou finanční rezervu. Pokud člověk má pasivní příjmy, které mu plynou, i když sám zrovna nepracuje a pokryjí mu jeho životní výdaje v požadované výši, je podle mne bohatý. Nezáleží už kolik má na účtě, jak velký má dům a drahé auto. Jde o to, že si může dovolit životní styl, jaký mu vyhovuje a dělat to, co ho baví.

Jak a proč jsi se rozhodla dělat, to co děláš?

hardbackcoverstanding_885x1298Ještě nedávno jsem trpěla neustálou únavou, byla jsem nespokojená se svým životem, ale nebyla jsem schopná dělat nic pro to, aby to bylo lepší. Po dlouhé době neustálých pokusů o změnu a návratů k původnímu stavu, jsem konečně začala krok za krokem měnit své myšlení a své špatné návyky. Našla jsem způsoby, jak se postupně únavy zbavit. Protože vidím, že spousta lidí má stejné problémy, které jsem ještě nedávno měla sama a spousta lidí je nespokojená se svým životem, chci inspirovat i ostatní, jak z bludného kola ven. Vytvořila jsem proto webové stránky www.marie-vavrochova.cz, kde píšu, jak jsem vyzrála na některé problémy ve svém životě. Pro ty, co jsou stále unavení, jsem napsala e-book 13 tipů, jak se nakopnout (ale káva to není).  Můžete si jej stáhnout zdarma A pro ty, kteří jsou nespokojeni se svým životem, jsem připravila e-book Vzlétnout k oblakům. Jsou v něm shrnuty veškeré mé zkušenosti a znalosti, které jsem nasbírala na své cestě za lepším životem.

                                             

Jaké jsou hlavní plusy tvé práce?

hardbackcoverstanding_885x1298 (1)

Největší výhodou mé práce pro mne je to, že si mohu sama rozvrhnout svůj pracovní režim. Nemusím se nikomu zpovídat, kolik práce jsem který den odvedla. Mohu pracovat odkudkoli.  Nebo třeba nějakou dobu nepracovat vůbec a přesto vydělávat.Myslíš, že je to cesta pro každého? Je to cesta pro všechny, kteří chtějí vzít život do vlastních rukou. Každý může změnit svůj život, který mu nevyhovuje. Stačí jen změnit některé návyky a myšlení. Pro všechny to není. Není to pro ty, kteří nechtějí nic měnit.

Může  tvůj eBook pomoci lidem zlepšit jejich finanční nebo životní situaci?

Ano určitě. Jakmile se člověk zbaví neustálé únavy, začne mít více energie a chuti změnit svůj život k lepšímu. Přestane mu to být všechno jedno a začne konat kroky ke zlepšení.

Co si myslíš, je největší obtíž na cestě a jak jí překonat.

Nejhorší je překonat začátky. Člověk nemá chuť ani energii cokoli změnit. Ani ho to často nenapadne, protože takhle přeci žijí všichni okolo. Pokud nejste spokojeni, je dobré vytvořit si plán a ujasnit si, co vše chcete změnit. Konkrétní postupy a návody, které se mně osvědčily, najdete v mém e-booku.

 

 

Tagy:
Linda Berger
Jsem žena, manželka i matka, která miluje život a užívání si. Stejně tak moc si užívám objevy v krajině mysli, své i svých klientek.

Co se týče nastavení k penězům a prodeji, studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa, C. M. Sheldon, Laury Wright, Margaret M. Lynch a mnoha dalších. Mými mentorkami jsou Lenka Lutonská a Lucie Harnošová.

Krátce shrnuto, učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením k bohatství a prodeji. Vše, co se učím moc ráda zase svým způsobem předávám dál. Mými kurzy prošlo už 10 000 žen.

Co můžeš udělat ty? Poznej metodu, díky které budeš prodávat za hodně peněz. nebo Zjisti, co ti brání, žít v bohatství.
Komentáře