DANĚ

DANĚ, daně, daně…💰💶💸💷

👉👉 Ku příležitosti termínu odevzdání formuláře na daň z příjmu chci s vámi sdílet malé zamyšlení. Nebojte, nehodlám vás tady daňově poučovat. Sama toho vím dost málo. O mé daně se naštěstí láskyplnně stará Lucie Krausová.

❓❓❓Chci se ale optat: Jaký máte vztah k placení daní? Nenávidíte to a nadáváte? Nesnášíte to a nenadáváte? Neutrální? Platíte rádi?

Platit daně s radostí se možná zdá jako totální utopie nebo magořina.💃🕺Přesto jsem takového člověka potkala. Bylo to velmi inspirativní.

Trenér Robert z MMI (Millionaire Mind Intensive) nám vyprávěl, že když se vyhrabal z mínusových čísel a šel nejen do plusu, ale přímo do velkého zisku, byl zaskočen daňovým číslem.💸 Ano, sumičkou, kterou měl odeslat kanadské vládě.

Už se skoro naštval, ale podíval se na to znova a řekl si POČKAT!!! Když já mám platit takovýhle daně, to znamená, že jsem totálně bohatej. Od té doby, pokaždé, když mu účetní předloží čísla, tak Robert slaví. 🍾🥂

Ne, nekecá. To byste museli zažít ten jeho výraz.🤩

Takže pokud truchlíte, tak jenom, že nemůžete zaplatit dost a ještě nejste boháči.

Přiznám se, že sama nejsem ještě tak daleko, ale je to pro mě inspirující přístup.🔝🔝

❓Jak to máte s daněmi vy? Myslíte, že stát okrádá vaši rodinu? Možná je čas změnit perspektivu za nějakou, která vám bude lépe sloužit. Platit budete tak jako tak, jde ale o to, s jakou energií 

➡️➡️➡️https://lindaberger.cz/prepis-svuj-financni-pribeh/

Linda Berger
Jsem žena, manželka i matka, která miluje život a užívání si. Stejně tak moc si užívám objevy v krajině mysli, své i svých klientek.

Co se týče nastavení k penězům a prodeji, studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa, C. M. Sheldon, Laury Wright, Margaret M. Lynch a mnoha dalších. Mými mentorkami jsou Lenka Lutonská a Lucie Harnošová.

Krátce shrnuto, učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením k bohatství a prodeji. Vše, co se učím moc ráda zase svým způsobem předávám dál. Mými kurzy prošlo už 10 000 žen.

Co můžeš udělat ty? Poznej metodu, díky které budeš prodávat za hodně peněz. nebo Zjisti, co ti brání, žít v bohatství.
Komentáře