DANĚ

DANĚ, daně, daně…💰💶💸💷

👉👉 Ku příležitosti termínu odevzdání formuláře na daň z příjmu chci s vámi sdílet malé zamyšlení. Nebojte, nehodlám vás tady daňově poučovat. Sama toho vím dost málo. O mé daně se naštěstí láskyplnně stará Lucie Krausová.

❓❓❓Chci se ale optat: Jaký máte vztah k placení daní? Nenávidíte to a nadáváte? Nesnášíte to a nenadáváte? Neutrální? Platíte rádi?

Platit daně s radostí se možná zdá jako totální utopie nebo magořina.💃🕺Přesto jsem takového člověka potkala. Bylo to velmi inspirativní.

Trenér Robert z MMI (Millionaire Mind Intensive) nám vyprávěl, že když se vyhrabal z mínusových čísel a šel nejen do plusu, ale přímo do velkého zisku, byl zaskočen daňovým číslem.💸 Ano, sumičkou, kterou měl odeslat kanadské vládě.

Už se skoro naštval, ale podíval se na to znova a řekl si POČKAT!!! Když já mám platit takovýhle daně, to znamená, že jsem totálně bohatej. Od té doby, pokaždé, když mu účetní předloží čísla, tak Robert slaví. 🍾🥂

Ne, nekecá. To byste museli zažít ten jeho výraz.🤩

Takže pokud truchlíte, tak jenom, že nemůžete zaplatit dost a ještě nejste boháči.

Přiznám se, že sama nejsem ještě tak daleko, ale je to pro mě inspirující přístup.🔝🔝

❓Jak to máte s daněmi vy? Myslíte, že stát okrádá vaši rodinu? Možná je čas změnit perspektivu za nějakou, která vám bude lépe sloužit. Platit budete tak jako tak, jde ale o to, s jakou energií 

➡️➡️➡️https://lindaberger.cz/prepis-svuj-financni-pribeh/

Linda Berger
je koučkou, propagátorkou metody EFT, milovnicí rituálů a vůbec všeho, co souvisí s hojností. Ukazuje lidem, jak odhodit své vnitřní bloky k penězům a jak se naladit na vlnu hojnosti. Je také autorkou eBooků Finance jako zrcadlo vnitřního nastavení, Cesty k hojnosti a on-line kurzu V hojnosti. Více se dozvíte zde.
Komentáře