Rituál, který spolehlivě přiláká peníze do domu

Chcete nalákat peníze přímo k vašemu prahu?

Zkuste to s tímto jednoduchým rituálem. V minulých letech jsem ho zveřejňovala pouze na Facebooku a vždy mnoha lidem pomohl.

Na základě toho, co píšete, byl i velmi úspěšný a spoustě lidem se podařilo přilákat nečekané obnosy peněz. Nejčastější zprávy po provedení rituálu jsou o získání nové práce, nálezy větších sumiček někde v domě a jiné nečekané příjmy.

Tereza píše: Minulý rok mi přinesl do života opravdu po měsíci spoustu hojnosti, jak v oblasti lásky tak i financí..

Rozhodla jsem se tento rituál zpoplatnit symbolickou částkou 146 Kč, aby byla zachována rovnováha a hojnost mohla proudit i ke mně.

Pokud i ty chceš zažít, že se u tebe objeví nečekané obnosy peněz, klikni na tlačítko níže a objednej si rituál.

POKUD JSI SOUČÁSTÍ PROGRAMU PANÍ SVÝCH PENĚZ, máš rituál přímo v programu.

Linda Berger
Jsem žena, manželka i matka, která miluje život a užívání si. Stejně tak moc si užívám objevy v krajině mysli, své i svých klientek.

Co se týče nastavení k penězům a prodeji, studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa, C. M. Sheldon, Laury Wright, Margaret M. Lynch a mnoha dalších. Mými mentorkami jsou Lenka Lutonská a Lucie Harnošová.

Krátce shrnuto, učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením k bohatství a prodeji. Vše, co se učím moc ráda zase svým způsobem předávám dál. Mými kurzy prošlo už 10 000 žen.

Co můžeš udělat ty? Poznej metodu, díky které budeš prodávat za hodně peněz. nebo Zjisti, co ti brání, žít v bohatství.
Komentáře