Rituál, který spolehlivě přiláká peníze do domu

Chcete nalákat peníze přímo k vašemu prahu?

Zkuste to s tímto jednoduchým rituálem. V minulých dvou letech jsem ho zveřejňovala pouze na facebooku a vždy vzbudil velký ohlas. Na základě toho, co píšete, byl i velmi úspěšný a spoustě lidem se podařilo přilákat nečekané obnosy peněz. Jedna moje kamarádka dokonce do týdne po provedení rituálu získala práci.

V tomto bodě chci zdůraznit, rituál je jednoduchý, nekomplikujte to.

Je to hra s číslicí 9. Devátého dne, devátého měsíce se na 3×9 dní vloží peníze pod rohožku.

Rituál se provádí 9. 11. Ve starém Římě byl totiž listopad devátým měsícem kalendáře a odtud i jeho latinský název November. Na hodině nezáleží.

Postup:

  1. Do červené obálky (klidně vlastní výroby),

2. vložíte 9 mincí. Je jedno jakou mají mince hodnotu a mohou být různé. Mějte však na paměti, že je to rituál hojnosti, nemusíte se snažit dávat, co nejmenší korunky.

3. Dáte pod rohožku a necháte 27 dní (nebo až do roztrhání obálky). Pokud vám pod rohožku teče jako u nás, zabalte obálku do nepromokavého obalu. Nijak to neovlivňuje účinnost. Obálku umístěte s myšlenkou přilákání hojnosti do domu.

4. Očekávejte peníze a hojnost.

Přeji vám hodně úspěchů.

S láskou Linda

 

P. S. A nezapomeňte napsat, jaké byly vaše výsledky.

Další rituály na přivábení peněz najdete ZDARMA v e-booku 5 Rituálů hojnosti, které chcete znát.

 

Linda Berger
je koučkou, propagátorkou metody EFT, milovnicí rituálů a vůbec všeho, co souvisí s hojností. Ukazuje lidem, jak odhodit své vnitřní bloky k penězům a jak se naladit na vlnu hojnosti. Je také autorkou eBooků Finance jako zrcadlo vnitřního nastavení, Cesty k hojnosti a on-line kurzu V hojnosti. Více se dozvíte zde.
Komentáře