5+1 letních způsobů, jak se naladit na vlnu hojnosti

Příroda zpívá píseň hojnosti.  Stačí tančit v jejím rytmu. Věřím, že na vlnu hojnosti se lze naladit kdykoliv.  V létě to ale bývá pro většinu lidí snadnější. Pro mě také.

Příroda nám nabízí opojný smyslový koktejl, díky kterému se můžeme spojit se svým tělem a potenciálem radosti, štěstí a hojnosti, který se v něm ukrývá.

Podělím se s vámi o své oblíbené letní způsoby ladění se na hojnost všeho kolem nás, možná v nich najdete inspiraci .

1. Teplo

Země vydechuje teplo k povrchu, dá se na ní příjemně sedět nebo polehávat. Najděte si čas ležet na zemi, deka nebo podložka vůbec nevadí. V našich luzích a hájích , u moře nebo v horách, nasávetejte energii Země celým povrchem těla. Obzvláště, avšak nejen, pokud chcete dobít svou první čakru.

Mně to jde nejlépe u moře. Zabořena do měkkého písku, cítím její mateřskou podporu a laskání. Jsou to pro mě okamžiky největšího a nejintimnějšího kontaktu se Zemí za celý rok.

2. Barvy a smysly

Léto hýří barvami, tolik různého ovoce a zeleniny, květin a i lidé se oblékají barevněji.

Dopřejte si barvy ve všech podobách, kochejte se barvou květů, ozdobte svůj talíř barevnými plody, popíjejte smothies a oblékněte se do barev. Fantazii se meze nekladou. Třeba už vás dlouho lákaly omalovánky. Tak šup do nich!

Dopřejte smyslové potěšení i svým uším. Poslouchejte hudbu, která v tobě vyvolává krásné emoce a tančete. Třeba jen doma sama pro sebe.

3. Otevřete se

Je teplo, odhazujeme vrstvy oblečení, máme otevřenější postoj a lidé otevřeněji reagují. Nešetřete úsměvem, je zadarmo, ale k nezaplacení Otevřením se světu a lidem se otevíráme i novým nápadům, možnostem i budoucnosti.

Otevřenější postoj si většina z nás musí zvědomovat. Lidově se tomu říká „vyprsení“. Ramena dolů a dozadu, trochu podsadit pánev, čímž vznikne rovná páteř a otevřenější oblast kolem srdce.

4. Vybočte z rutiny

Myslím, že každý z nás někdy touží po vybočení z rutiny. Je to snadnější, když odjedeme na neznámé místo. Vybočit z rutiny se dá i ve svém prostředí, ačkoli se to může zdá být nadlidským úkolem.

Před pár lety jsem si kdesi přečetla úplně jednoduché návody na vybočení z rutiny ve svém domácím prostředí. Můj oblíbený je po dobu jednoho týdne jít jinou cestou (jinými cestami) než obvykle chodím. Můžete ale třeba také vyzkoušet novou kavárnu nebo aktivitu, objednat nebo udělat si něco neobvyklého k jídlu. Nebo si třeba koupit rtěnku úplně nové barvy. Možností je vlastně spousta.

5. Dobijte si svou solární baterii

Myslím, že potřebu čerpat sluníčko, cítí každý podvědomě. I tak si na tento bod trochu posvítím.

Všichni asi víme, že díky slunci si vytváříme vitamín D v těle. Ten nám nejenom zpevňuje kosti, ale i zlepšuje náladu. Pro optimální vytváření „déčka“ ale nestačí, být dva týdny u moře. Nelze ho natankovat do zásoby. Svědčí mu pravidelnost. Je to něco jako čištění zubů.

Podle jogínů, dále nevstřebáváme celé sluneční spektrum, pokud máme neustále krémy s ochranným faktorem. Doporučují cca 10 min denně vystavit velkou plochu kůže slunci. Nejlepší je ráno, ale lze kdykoliv kromě cca 11-15 hodiny, kdy je Slunce příliš silné. Deset minut bez faktorů, ale každý den.

Zkuste to podle možností alespoň po dobu léta. Doporučuji též experimentovat s různou částí dne. Kvalita světelného spektra se mění během dne. Sama jsem tomu nevěřila, ale opravdu získáváme různé typy energie. Jiné ráno, jiné k večeru. Moje zkušenost je, že vědomé čerpání sluneční energie nás dělá šťastnějšími.

+ nezapomeňte také někdy opravdu vypnout (i mobil)

Přeji krásné hravé a šťastné letní dny

Linda

PS. Ještě trocha inspirace na závěr. Přes léto bývá více času, zkuste třeba přilákat hojnost s těmito rituály >>>

Linda Berger
je koučkou, propagátorkou metody EFT, milovnicí rituálů a vůbec všeho, co souvisí s hojností. Ukazuje lidem, jak odhodit své vnitřní bloky k penězům a jak se naladit na vlnu hojnosti. Je také autorkou eBooků Finance jako zrcadlo vnitřního nastavení, Cesty k hojnosti a on-line kurzu V hojnosti. Více se dozvíte zde.
Komentáře