5+1 letních způsobů, jak se naladit na vlnu hojnosti

Příroda zpívá píseň hojnosti a my to cítíme. Věřím, že na vlnu hojnosti se lze naladit kdykoliv.  V létě to ale bývá pro většinu lidí snadnější. Já se k nim určitě počítám.

Příroda nám nabízí opojný smyslový koktejl, díky kterému se můžeme spojit se svým tělem a potenciálem radosti, štěstí a hojnosti, který se v něm ukrývá.

Tvé tělo je tvoje adresa. Jen sem může tvoje hojnost připroudit. Pokud jsi „někde mimo“, je  pro fyzické věci jako hojnost a peníze těžké si k tobě najít cestu. (Více nejen k tomuto tématu zmiňujeme v rozhovoru s Monikou Nizsnanskou >>>)

Podělím se o své oblíbené letní způsoby ladění se na hojnost, možná v nich najdeš inspiraci .

1. Teplo

Země vydechuje teplo k povrchu, dá se na ní příjemně sedět nebo polehávat. Najdi si čas ležet na zemi, deka nebo podložka vůbec nevadí. V našich luzích a hájích , u moře nebo v horách, nasávej energii Země celým povrchem těla. Obzvláště, avšak nejen, pokud chceš dobít svou první čakru.

Mně to jde nejlépe u moře. Zabořena do měkkého písku, cítím její mateřskou podporu a laskání. Jsou to pro mě okamžiky možná nejintenzivnějšího kontaktu se Zemí za celý rok.

Léto je i čas, kdy se dá krásně chodit na boso, což je dobré nejen pro naše nožky, ale právě i k načerpání energie.

2. Barvy a smysly

Léto hýří barvami, tolik různého ovoce a zeleniny, květin a i lidé se oblékají barevněji.

Dopřej si barvy ve všech podobách, kochej se barvou květů, ozdob svůj talíř barevnými plody, popíjej smoothies a oblékni se do barev. Fantazii se meze nekladou. Třeba už tě dlouho lákaly omalovánky. Tak šup do nich!

Dopřej smyslové potěšení i svým uším. Poslouchej hudbu, která v tobě vyvolává krásné emoce a tanči. Třeba jen doma sama pro sebe. Stejně tak můžeš poslouchat zpěv ptáků, šumění vody a jiné přírodní zvuky.

3. Otevři se

Je teplo, odhazujeme vrstvy oblečení, máme otevřenější postoj a lidé otevřeněji reagují. Nešetři úsměvem, je zadarmo, ale k nezaplacení Otevřením se světu a lidem se otevíráme i novým nápadům, možnostem i budoucnosti.

Otevřenější postoj si většina z nás musí zvědomovat. Lidově se tomu říká „vyprsení“. Ramena dolů a dozadu, trochu podsadit pánev, čímž vznikne rovná páteř a otevřenější oblast kolem srdce.

Jednoznačně se tím otevíráme i hojnosti, ta přichází často právě přes lidi.

4. Vyboč z rutiny

Myslím, že každý z nás někdy touží po vybočení z rutiny. Je to snadnější, když odjedeme na neznámé místo. Vybočit z rutiny se dá i ve svém prostředí, ačkoli se to může zdá být nadlidským úkolem.

Před pár lety jsem si kdesi přečetla úplně jednoduché návody na vybočení z rutiny ve svém domácím prostředí. Můj oblíbený je po dobu jednoho týdne jít jinou cestou (jinými cestami) než obvykle chodím. Můžeš ale třeba také vyzkoušet novou kavárnu nebo aktivitu, objednat nebo udělat si něco neobvyklého k jídlu. Nebo si třeba koupit rtěnku úplně nové barvy. Možností je vlastně spousta.

5. Dobij si svou solární baterii

Myslím, že potřebu čerpat sluníčko, cítí každý podvědomě. I tak si na tento bod trochu posvítím.

Všichni asi víme, že díky slunci si vytváříme vitamín D v těle. Ten nám nejenom zpevňuje kosti, ale i zlepšuje náladu. Pro optimální vytváření „déčka“ ale nestačí, být dva týdny u moře. Nelze ho natankovat do zásoby. Svědčí mu pravidelnost. Je to něco jako čištění zubů.

Podle jogínů nevstřebáváme celé sluneční spektrum, pokud máme neustále krémy s ochranným faktorem. Doporučují cca 10 min denně vystavit velkou plochu kůže slunci. Nejlepší je ráno, ale lze kdykoliv kromě cca 11-15 hodiny, kdy je Slunce příliš silné. Deset minut bez faktorů, ale každý den.

Zkus to podle možností alespoň po dobu léta. Doporučuji též experimentovat s různou částí dne. Kvalita světelného spektra se během dne mění. Sama jsem tomu nevěřila, ale opravdu získáváme různé typy energie. Jiné ráno, jiné k večeru. Moje zkušenost je, že vědomé čerpání sluneční energie nás dělá šťastnějšími.

+ nezapomeň také někdy opravdu vypnout (i mobil)

Přeji krásné hravé a šťastné letní dny

Linda

PS. Ještě trocha inspirace na závěr. Přes léto bývá více času, zkuste třeba přilákat hojnost s těmito rituály >>>

Linda Berger
Jsem žena, manželka i matka, která miluje život a užívání si. Stejně tak moc si užívám objevy v krajině mysli, své i svých klientek.

Co se týče nastavení k penězům a prodeji, studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa, C. M. Sheldon, Laury Wright, Margaret M. Lynch a mnoha dalších. Mými mentorkami jsou Lenka Lutonská a Lucie Harnošová.

Krátce shrnuto, učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením k bohatství a prodeji. Vše, co se učím moc ráda zase svým způsobem předávám dál. Mými kurzy prošlo už 10 000 žen.

Co můžeš udělat ty? Poznej metodu, díky které budeš prodávat za hodně peněz. nebo Zjisti, co ti brání, žít v bohatství.
Komentáře