5+1 letních způsobů, jak se naladit na vlnu hojnosti

Příroda zpívá píseň hojnosti.  Stačí tancovat s ní v jejím rytmu. Věřím, že na vlnu hojnosti se lze naladit kdykoliv.  V létě je to pro mě ale snadnější. Příroda nám nabízí opojný smyslový koktejl, díky kterému se můžeme spojit se svým tělem a radosti, štěstím a hojností, které nám skýtá.

Podělím se o své oblíbené způsoby, možná v nich najdeš inspiraci .

1. Teplo

Země vydechuje teplo k povrchu, dá se na ní příjemně sedět nebo polehávat. Najdi si čas ležet na zemi, deka nebo podložka vůbec nevadí. V našich luzích a hájích , u moře nebo v horách, nasávej energii Země celým povrchem těla. Obzvláště avšak nejen pokud chceš dobít svou první čakru.

 

Mně to jde nejlépe u moře, zabořená do měkkého písku, cítím její mateřskou podporu a laskání. Jsou to pro mě okamžiky největšího a nejintimnějšího kontaktu za celý rok.

2. Barvy a smysly

Léto hýří barvami, tolik různého ovoce a zeleniny, květin a i lidé se oblékají barevněji.

Dopřej si barvy ve všech podobách, kochej se barvou květů, ozdob svůj talíř, popíjej smothies a oblékni se do barvy. Fantazii se meze nekladou. Třeba už tě dlouho lákaly omalovánky. Tak šup do nich!

Dopřejte smyslové potěšení i svým uším. Poslouchejte hudbu, která v tobě vyvolává krásné emoce a tanči. Třeba jen doma sama pro sebe.

3. Otevři se

Je teplo, odhazujeme vrstvy oblečení, máme otevřenější postoj a lidé otevřeněji reagují. Nešetři úsměvem, je zadarmo, ale k nezaplacení.  Otevřením se světu a lidem se otevíráme i novým nápadům, možnostem, i budoucnosti.

Otevřenější postoj si většina z nás musí zvědomovat. Lidově se tomu říká „vyprsení“. Ramena dolů a dozadu, trochu podsadit pánev, čímž vznikne rovná páteř a otevřenější oblast kolem srdce.

4. Vyboč z rutiny

Myslím, že každý z nás někdy touží po vybočení z rutiny. Je to snadnější, když odjedeme na neznámé místo. Vybočit z rutiny ve svém prostředí se zdá být někdy nadlidský výkon.

Před pár lety jsem si kdesi přečetla úplně jednoduché návody na vybočení z rutiny ve svém domácím prostředí. Moje oblíbené je po dobu jednoho týdne jít jinou cestou (jinými cestami) než obvykle chodím. Můžete ale třeba také vyzkoušet novou kavárnu nebo aktivitu, objednat nebo udělat si něco neobvyklého k jídlu. Nebo si třeba koupit rtěnku úplně nové barvy. Možností je vlastně spousta.

5. Dobij si svou solární baterii

Myslím, že potřebu čerpat sluníčko, cítí každý podvědomě. I tak si na tento bod trochu posvítím.

Všichni asi víme, že díky slunci si vytváříme vitamín D v těle. Ten nám nejenom zpevňuje kosti, ale i zlepšuje náladu. Pro optimální vytváření „déčka“ ale nestačí, být dva týdny u moře. Nelze ho natankovat do zásoby. Svědčí mu pravidelnost. Je to něco jako čištění zubů.

Podle jogínů, dále nevstřebáváme celé sluneční spektrum, pokud máme neustále krémy s ochranným faktorem. Doporučují cca 10 min denně vystavit velkou plochu kůže slunci. Nejlepší je ráno, ale lze kdykoliv kromě cca 11-15 hodiny, kdy je Slunce příliš silné. Deset minut bez faktorů, ale každý den.

Zkus to podle možností alespoň po dobu léta. Doporučuji též experimentovat s různou částí dne. Kvalita světelného spektra se mění během dne. Sama jsem tomu nevěřila, ale opravdu získáváme různé typy energie. Jiné ráno, jiné k večeru. Moje zkušenost je, že vědomé čerpání sluneční energie nás dělá šťastnější.

+ nezapomeň také někdy opravdu vypnout (i mobil)

Přeji krásné hravé a šťastné letní dny

Linda

PS. Pokud chceš řešit i hojnost finanční mrkni zde 🙂

 

 

 

Linda Berger
Ukážu vám, jak odhodit své vnitřní bloky k penězům a jak se naladit na vlnu hojnosti. Jsem také autorkou eBooků Finance jako zrcadlo vnitřního nastavení a Kladivo na bloky k bohatství.Více o mně dozvíte zde.
Komentáře
  • Chcete vědět, jak souvisí vaše emoce a finance?

    V návaznosti na e-book zdarma Finance jako zrcadlo vnitřního nastavení vám budu zasílat též e-maily k tématu odhazování bloků a finanční hojnost. Vaše údaje jsou u mě v bezpečí a zpracovávám je podle zásad ochrany osobních údajů. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli odhlásit prostřednictvím odkazu v patičce každého e-mailu." ochrana osobních údajů
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky