Volám hojnost do svého života, odstraňuji i neviditelné překážky

Každý prostor dýchá svou vlastní energií. Tu my (vědomě nebo nevědomě) cítíme. Když někam přijdeme, cítíme se např. hned dobře a „jako doma“, jiné prostory zas chceme co nejrychleji opustit. To je neviditelná energie prostoru.

Prostory nás nabíjejí nebo vysávají, povzbuzují nebo stísňují, chrání nebo ohrožují.

Pro optimální plynutí dobrých věcí do našich životů, je třeba tedy prostor nejen zbavit zbytečností viz. minulý rituál, ale i zajistit pozitivní energii. Úplně nejlépe se prostor nabíjí, když v něm vedeme šťastný, harmonický život bez hádek a stresu, negativních lidí a zpráv. V dnešní době to však vůbec není snadné. Zvenčí si sebou často přinášíme i nepohodu, skrze naše monitory nám do domu vnikají války, korupce a podobně.

Dobré si je tedy prostor čas od času vyčistit i energeticky. Způsobů je mnoho, zde uvádím jen ty nejběžnější (a ty které sama provádím):

 

bells-1028706_1280Zvukem

nejrychlejší způsob, jak hned zvednou energii prostoru je zazvonit znělým zvonkem, použít tibetskou mísu (to dělám já) nebo třeba zpívat. Pochopitelně jsou i jiné nástroje na vyrobení zvuku (xylofon vašeho dítěte apod.), fantazii se meze nekladou.

 

 

Ohněm

Ne, příbytek nemusíte spálit a znovu vystavět, stačí použít vonné tyčinky nebo vykuřovadlo. Já dým miluji, můj domov se promění v chrám, navíc mi připomíná mé cesty po Asii. Ovšem dost lidí tento způsob nesnáší. Je-li to váš případ, tak prostě zvolte jinou metodu:)

Vodou

water-913367_1280Klasická verze vše otřít a vytřít je trochu zdlouhavá, i když vytáhnout kbelík po hádce může být fajn odreagování:). Rychlejší formou je dát do rozprašovače pár kapek éterického oleje a místnost vystříkat, hlavně rohy.

Solí

Do rohů místnosti dejte přes noc sůl, stejně jako vás očišťuje v koupeli očistí i váš prostor.

Všechny způsoby můžete použít i se záměrem, např. si pomyslete :

„Volám hojnost (peníze, partnera, úspěch) do svého života. Odstraňuji všechny neviditelné překážky.“

Možná už praktikujete své vlastní způsoby, a to je dobře. Znamená to, že o svůj domov  dobře pečujete. Pokud vám fungují, tak u nich zůstaňte a jestli máte chuť vyzkoušet něco nového, tak je to také dobře:)

Vaše Linda

Dejte mi vědět do emailu nebo na Facebook, jak vám to jde:-)

 

P.S. Jiné návody najdete i v ebooku Terezy Pyrchalové: 8 drobností Feng-shui, které z vašeho domova udělají oázu snadno a ryche

Linda Berger
Jsem žena, manželka i matka, která miluje život a užívání si. Stejně tak moc si užívám objevy v krajině mysli, své i svých klientek.

Co se týče nastavení k penězům a prodeji, studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa, C. M. Sheldon, Laury Wright, Margaret M. Lynch a mnoha dalších. Mými mentorkami jsou Lenka Lutonská a Lucie Harnošová.

Krátce shrnuto, učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením k bohatství a prodeji. Vše, co se učím moc ráda zase svým způsobem předávám dál. Mými kurzy prošlo už 10 000 žen.

Co můžeš udělat ty? Poznej metodu, díky které budeš prodávat za hodně peněz. nebo Zjisti, co ti brání, žít v bohatství.
Komentáře