Nasávám energii bohatsví

Možná jste si jako já všimli, že místa vyzařují různou míru hojnosti a prosperity. V přírodě se na hojnost vyladíme snadno. Ale jak je to s energií peněz?

Města, městečka, vesnice i velkoměsta mají různý stupeň prosperity a energie peněz.

V městečku, kde jsme byli na dovolené si mě získala taková „všeobjímající prosperita“. Nebyly vidět žádné velké sociální rozdíly a vše bylo v rovnováze. Bez očividných rozdílů tu vedle sebe byly hotely a penzionky různých cenových kategorií, pláže soukromé vedle veřejných, drahé restaurace vedle levných.

Kempy vkusné a čisté s vlastním přístupem k vodě.

Místním se také daří dobře, taky neprodávají plastové výrobky z Číny, ale samé místní, většinou ručně dělané, produkty. Jejich spokojenost se projevuje upřímnou vřelostí.

V takových místech je opravdu radost násávat atmosféru a energii.

Věřím, že každý z nás zná místa ze kterých čiší prosperita, tak příště prostě vědomě sosejte.

Linda Berger
Jsem žena, manželka i matka, která miluje život a užívání si. Stejně tak moc si užívám objevy v krajině mysli, své i svých klientek.

Co se týče nastavení k penězům a prodeji, studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa, C. M. Sheldon, Laury Wright, Margaret M. Lynch a mnoha dalších. Mými mentorkami jsou Lenka Lutonská a Lucie Harnošová.

Krátce shrnuto, učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením k bohatství a prodeji. Vše, co se učím moc ráda zase svým způsobem předávám dál. Mými kurzy prošlo už 10 000 žen.

Co můžeš udělat ty? Poznej metodu, díky které budeš prodávat za hodně peněz. nebo Zjisti, co ti brání, žít v bohatství.
Komentáře