Změna o jeden stupeň

V životě často toužíme po změně. Pravdou je, že málokdy přijde taková změna sama od sebe. Musí vyjít z nás.

Dělat velké změny je někdy vzrušující, ale většinou děsivé . Obzvláště když jdeme do velké, velké nejistoty.

Hrdina ve filmu dá prostě výpověď, rozejde se a odjede na druhý konec světa. Vzhledem k různým okolnostem to pro nás není vždy možné ani nutně to nejlepší řešení.

Mě hodně inspiruje pravidlo jednoho stupně. Prý když se loď odchýlí od kurzu pouhý jeden stupeň, pluje-li daleko, doplave úplně někam jinam.

Jestli vážně toužíte po změně, ještě dnes se odchylte JEDEN stupeň do vysněného směru. Aspoň jeden jediný stupínek a váš život nutně bude jiný.

Díky tomuhle jednomu stupni potkáte nové lidi, nové příležitosti nebo lásky. Díky tomuhle jednomu stupni dneska, budete žít za pár let úplně jiný život.

A jak to vím? Jednoho dne jsem o stupínek přeladila a pak o další a další. Když se sešlo pár let, žila jsem úplně jiný život.

Linda Berger
Jsem žena, manželka i matka, která miluje život a užívání si. Stejně tak moc si užívám objevy v krajině mysli, své i svých klientek.

Co se týče nastavení k penězům a prodeji, studovala jsem v kurzech T. Harv Ekera, Johna Assarafa, C. M. Sheldon, Laury Wright, Margaret M. Lynch a mnoha dalších. Mými mentorkami jsou Lenka Lutonská a Lucie Harnošová.

Krátce shrnuto, učím se od lidí se silnou energií a opravdovým nastavením k bohatství a prodeji. Vše, co se učím moc ráda zase svým způsobem předávám dál. Mými kurzy prošlo už 10 000 žen.

Co můžeš udělat ty? Poznej metodu, díky které budeš prodávat za hodně peněz. nebo Zjisti, co ti brání, žít v bohatství.
Komentáře