Změna o jeden stupeň

V životě často toužíme po změně. Pravdou je, že málokdy přijde taková změna sama od sebe. Musí vyjít z nás.

Dělat velké změny je někdy vzrušující, ale většinou děsivé . Obzvláště když jdeme do velké, velké nejistoty.

Hrdina ve filmu dá prostě výpověď, rozejde se a odjede na druhý konec světa. Vzhledem k různým okolnostem to pro nás není vždy možné ani nutně to nejlepší řešení.

Mě hodně inspiruje pravidlo jednoho stupně. Prý když se loď odchýlí od kurzu pouhý jeden stupeň, pluje-li daleko, doplave úplně někam jinam.

Jestli vážně toužíte po změně, ještě dnes se odchylte JEDEN stupeň do vysněného směru. Aspoň jeden jediný stupínek a váš život nutně bude jiný.

Díky tomuhle jednomu stupni potkáte nové lidi, nové příležitosti nebo lásky. Díky tomuhle jednomu stupni dneska, budete žít za pár let úplně jiný život.

A jak to vím? Jednoho dne jsem o stupínek přeladila a pak o další a další. Když se sešlo pár let, žila jsem úplně jiný život.

Linda Berger
je koučkou, propagátorkou metody EFT, milovnicí rituálů a vůbec všeho, co souvisí s hojností. Ukazuje lidem, jak odhodit své vnitřní bloky k penězům a jak se naladit na vlnu hojnosti. Je také autorkou eBooků Finance jako zrcadlo vnitřního nastavení, Cesty k hojnosti a on-line kurzu V hojnosti. Více se dozvíte zde.
Komentáře